Skyrim Save Dosyası

Can ULUTAS

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar SKYRİM' de Alduin' i öldürdüm. Birde büyücü okulunun baş büyücüsü olmuştum sonra silindi kayıtlarım. O civarlarda olan arkadaşlar kayıt paylaşabilir mi ?

Ben daha kadim tomarı yeni buldum. :)
Steam Cloud var oyunda saveni yedekleyen bir özellik ama nasıl kullanıldığına dair net bir yazı bulamadım.

Daha geridesin sen ya, o cücelerin mekanı ne bitmek bilmez işkencedir. Alduin daha basitti ya (aleve karşı %50 direnç kalkanım, ejderhaya ekstra hasar veren abanoz kılıcım vardı) :)

Ben hile kullandım o ayrı mesele. :)
Şimdi Akçay'a tuzak kuracağız ya o bölümdeyim, ejder çağırma nidası kullanıyoruz, ben o bölümü geçmedim daha doğrusu nasıl geçeceğimi bulamadım.

Şimdi Akçay'a tuzak kuracağız ya o bölümdeyim, ejder çağırma nidası kullanıyoruz, ben o bölümü geçmedim daha doğrusu nasıl geçeceğimi bulamadım.
Bende hile kullanmadım dostum kılıç kalkan süper gidiyordu sadece :) O bölümde Akçay kralının olduğu bina var ya ejdersaray olmalı tam hatırlamıyorum onun en tepesine çıkmalısın oraya çıktıktan sonra balkona geç nida patlat geliyor zaten. Savaşa savaşa da içeri çekersin .

Bir de şu saveyi paylaşıver artık :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok öldürmedim.
Daha doğrusu gönlüm elvermedi, o kadar yardım etti, muhabbetimiz var.
Başka bir deyişle bize görevi veren kişi bana güven vermediği için öldürmedim.

Berkan, senin save yi açtım. Büyücü okçu tarzı bir class ile oynuyordun, ben kılıç kalkan oynayacağım diye sıfırdan açtım oynadım. Bir şey soracağım, senin karakterde hafif zırh vardı "Deadra" tarzı bir ismi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onları nereden buldun map atar mısın ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı