Skyrim:SE alınır mı?

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Skyrim indirime girmiş. 46 TL olmuş. Sizce alınır mı? Normali ile Special Edition arasında ne fark var? Oynayanlar söylerse sevinirim.

Alınmaz. Kesinlikle alınmaz. Aradaki tek fark tüm DLC'lerin bulunması ve grafiklerin bir tık iyileştirilmesi. Modlarla zaten çok daha iyi yapılabiliyordu. Eğer normal Skyrim'i DLC'li (Legendary Edition) key olarak bulabilirseniz direk alın.

Gamesatış sitesinde 28 TL ama Special Edition değil.

DLC siz ne farkı var oyunun? Biliyorsanız söyleyebilir misiniz?

Hocam bence DLC olmadan oynamayın. Oyunda 3 adet DLC yani ek paket bulunuyor. Bunlar Heartfire, Dragonborn, Dawnguard. Bu DLC'ler oyuna ek görevler, ek itemlar ekliyor. Heartfire DLC'sinde ev kurabiliyorsunuz. Dragonborn DLC'sinde Miraakla tanışıyorsunuz ve Solshteim açılıyor. Dawnguard DLC'si ise vampirler ve adından da anlaşıldığı gibi şafakmuhafızları ile ilgili. Spoiler vermemek için detaysız yazıyorum ama kesinlikle DLC alıp kendiniz test edin. Oynama sürenizi artırıyorlar.

Direk 45 TL verip Steam'dan alayım o zaman. En mantıklısı o gibi. DLC li daha ucuza bulamadım. Biraz daha bakacağım göremezsem Steam'dan alacağım. Siz de görürseniz atarsanız sevinirim.

Legendary Edition'a sahip olanlara, ücretsiz dağıtmışlardı. Ben de bir şeyler değişmiştir, ekstra içerik gelmiştir diye heyecanlanmıştım ama üç, beş adet ot eklemek dışında hiçbir şey yapmamışlardı.

Steam'dan orjinal oyun sadece Special Edition var. Gamesatış üzerinden alsam olur mu? Güvenilir mi?

Yorumlar akıllara ziyan. Skyrim Special Edition bence her RPG severim Steam kütüphanesinde olması gereken bir oyun.

• Skyrim'in normalinde DLC'ler oyuna dahil değil.
  • Skyrim Legendary Edition(Satışta yok): Ana oyun ve tüm DLC'ler. (Heartfire, Dragonborn, Dawnguard)
  • Skyrim Special Edition: Ana oyun, tüm DLC'ler oyunun içinde, oyun içerisinde mod desteği, elden geçirilmiş grafikler.

Yani sonuç olarak Special Edition nefreti yersiz. Düz oyunu satın aldırma gayretine anlam veremiyorum.

Son düzenleme:
Steam'dan orjinal oyun sadece Special Edition var. Gamesatış üzerinden alsam olur mu? Güvenilir mi?
Buradan alabilirsiniz.
Yorumlar akıllara ziyan. Skyrim Special Edition bence her RPG severim Steam kütüphanesinde olması gereken bir oyun.
Normal oyuna sadece bir tık grafik katılarak o kadar fiyat yükseltmek mi? Kalsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…