Skyrim:SE alınır mı?

Şahsen RPG sever değilim ama yıllar önce oyuna para veren "salaktır" kafasındayken korsan oynamıştım:D Şimdi orijinal olarak satın alıp oynamak istiyorum.
Sanırım Steam'dan Special Edition alacağım.

Normal oyuna sadece bir tık grafik katılarak o kadar fiyat yükseltmek mi? Kalsın.
Bunun için senden 250 TL istenmiyor. Tüm DLC'ler, oyun için mod desteği ve elden geçirilmiş grafikler için 45 TL veriliyor. Sonuç olarak grafiklerde herhangi bir değişme olmasa bile tüm DLC'lere sahip Special Edition'a verilecek 45 TL niye gözünüzde "ÖCÜ" olarak kalmış anlam veremedim. Gidip de DLC'siz oyunu 31 Liraya al demekten çok daha mantıklı.

Düz Skyrim için DLC'lerin fiyatları 10+31+31 TL. Oyun ile beraber toplam 103 TL.

Bunun için senden 250 TL istenmiyor. Tüm DLC'ler, oyun için mod desteği ve elden geçirilmiş grafikler için 45 TL veriliyor. Sonuç olarak grafiklerde herhangi bir değişme olmasa bile tüm DLC'lere sahip Special Edition'a 45 TL niye gözünüzde "ÖCÜ" olarak kalmış anlam veremedim. Gidip de DLC'siz oyunu 31 Liraya al demekten çok daha mantıklı.
Gözümüzün önünde "ÖCÜ" kalması çok normal. Çoğu mod yapımcısı Skyrim için yapılan modları Skyrim SE için çıkarmıyor. Ancak Skyrim SE için yapılan modların çoğu aynı zamanda Skyrim içinde çıkartılıyor. Bethesda çalışanı falansınız sanırım bu kadar yersiz savunduğunuza göre. Gidip grafikleri "sözde" geliştirdikleri optimizasyon sorunları olan Special Edition sürümünü alacağıma Oldrim takılırım daha iyi. Size Special Edition'ızla iyi günler dilerim.

Geri
Yukarı