Çözüldü Skyrim SE Bethesda hesabına girmeye çalışırken "@" işareti yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mltcsvr

Centipat
Oyunu açtıktan sonra modlar kısmına girmek istediğimde benden Bethesda hesabıma girmemi istiyor ancak e-postayı yazarken @ yazamıyorum. O ekranda crtl, alt ve alt gr çalışmıyor yani @'i bir yerden kopyala yapıştır da yapamıyorum. Türkçe yama sitesinde klavyeyi İngilizceye ayarlayıp Shift+2 yapın diyor ancak yine de olmuyor çift tırnak oluyor.

Çözüm
Bunu ben de yaşadım. Tek yapman gereken Windows ayarlarından İngilizce klavye indirip öyle giriş yapabiliyorsun. Senelerdir hala fixlememiş olmaları da ayrı bir garip.
Sıkıntı şurda İngilizce klavye indirince Shift+2 @ yapmak yerine " yapıyor.

Klavye ayarı değiş olacak büyük ihtimal.
Ne gibi?

Tamamdır oldu. Klavyeyi İngilizce yapmak yetmiyor aynı zamanda üste taşımak gerekiyor. Eskiden buna izin vermiyordu dili sil yükle yapınca izin verdi herkese teşekkürler.
Bunu ben de yaşadım. Tek yapman gereken Windows ayarlarından İngilizce klavye indirip öyle giriş yapabiliyorsun. Senelerdir hala fixlememiş olmaları da ayrı bir garip.
Sıkıntı şurda İngilizce klavye indirince Shift+2 @ yapmak yerine " yapıyor.

Klavye ayarı değiş olacak büyük ihtimal.
Ne gibi?

Tamamdır oldu. Klavyeyi İngilizce yapmak yetmiyor aynı zamanda üste taşımak gerekiyor. Eskiden buna izin vermiyordu dili sil yükle yapınca izin verdi herkese teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı