Skyrim SE kesinlikle kurulması gereken modlar

361229

Hectopat
Evet arkadaşlar, tekrar modlamaya ve Skyrim'e başlayacağım. Önerdiğiniz 'Ben her modlama da kesinlikle kullanırım.' dediğiniz modlar neler? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Skyuı öneriyorum. Onun dışında ilk defa oynuyorsan cok fazla mod kurmanı önermiyorum.
Zevkine ve sistemine göre grafik modu kurabilirsin.

Skyuı öneriyorum. Onun dışında ilk defa oynuyorsan cok fazla mod kurmanı önermiyorum.
Zevkine ve sistemine göre grafik modu kurabilirsin.
İlk defa oynamıyorum, önceden oynamıştım baya sonra anniversary edition çıkınca bıraktım. Şimdi tekrar başlıyorum.

Skyui, USSEP, Relightning veya başka bir lightning modu, Smim. Geri kalanı zevkine kalmış.

Hocam peki modların kuruluş sırası oyunu etkiler mi?

Etkiler tabii ki. Skyui sonra ussep sonra relightning ardından smim yap. Kabaca sıralama mini fix modları - skyui - ussep gibi büyük fix modları - hava/ışıklandırma modları - görsellik modları - karakter/npc modları - zırh modları - görev mıdları - animasyon modları gibi bir şey.

Hocam bugları kaldıran bir pack vardı onu kesinlikle yükleyin derim. Onsuz oyun oynanmıyor çünkü.

Mod Organizer 2 kullanıyorum, LOOT ile .esp ve .esm olanları sıralıyor. Kurma önceliği önemli mi yoksa onlar mı önemli.

Mod Organizer 2 kullanıyorum, LOOT ile. ESP ve. Esm olanları sıralıyor. Kurma önceliği önemli mi yoksa onlar mı önemli.

İkisi de önemli, loot pluginleri sıralar yani esp/esm/eslli olanları. Sol taraftakiler ise modlardır onları loot sıralayamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…