Skyrim SE kesinlikle kurulması gereken modlar

Kurdum, kullandım. Gayet stabil de oynadım. Ne sorunlusu?

Al oku 29 sayfa anlatmış adam; Reddit'te kaç defa tartışması döndü bunun. Az buçuk mod işini bilen kime sorsan sinitardan uzak dur der. İlk karşınıza çıkan şeyi resimlerine aldanıp yüklüyorsunuz, sorun yaşamayan 3-5 kişiden biri olunca da neresi sorunlu diyorsunuz.

Al oku 29 sayfa tek tek yazmış adam; Redditte kaç defa tartışması döndü bunun. Az buçuk mod işini bilen kime sorsan uzak dur der. İlk karşınıza çıkan şeyi resimlerine aldanıp yüklüyorsunuz, sorun yaşamayan 3-5 kişiden biri olunca da neresi sorunlu diyorsunuz.
30 sayfa şeyi okuyarak vaktimi harcayamam, velhasıl sorunlu olabilir dediğin gibi. Ben kişisel tecrübeme dayanarak bir öneri yaptım. Zaten listedeki modların hepsini kurmadım, tamamı kurulduğunda nasıl bir manzara olacağını bilemem dolayısıyla. Arkadaşa önerme amacım da içinde güzel modlar var, hangi modun ne işe yaradığını da yazmış. Beğendiğini indirir amacıyla paylaşmıştım. Ki kendim de böyle yaptım.

Legendary Edition için olan modlist'te sorunlar yaşamıştım ama Legendary Edition yapısı gereği belli bir mod sayısının üstüne çıkınca saçmalıyordu bende.

30 sayfa şeyi okuyarak vaktimi harcayamam, velhasıl sorunlu olabilir dediğin gibi. Ben kişisel tecrübeme dayanarak bir öneri yaptım. Zaten listedeki modların hepsini kurmadım, tamamı kurulduğunda nasıl bir manzara olacağını bilemem dolayısıyla. Arkadaşa önerme amacım da içinde güzel modlar var, hangi modun ne işe yaradığını da yazmış. Beğendiğini indirir amacıyla paylaşmıştım. Ki kendim de böyle yaptım.

Legendary Edition için olan Modlist'te sorunlar yaşamıştım ama Legendary Edition yapısı gereği belli bir mod sayısının üstüne çıkınca saçmalıyordu bende.

Hangi modun ne işe yaradığı sayfasında da yazıyor. Rehberlerin çoğunda var zaten hangi modun ne işe yaradığı ayrıca neredeyse her rehber modun sayfasına link veriyor oradan da okunabilir. Onun çok bir önemi yok. Kaldı ki onlarca rehber var sadece nexusda. Onun dışında Reddit'ten bulunabilecek bir sürü rehber var, googlea "Skyrim SE mod guide" yazınca ilk çıkan bu öyle olunca da bilmeyen iyi sanıyor oysa belki de en sorunlu rehber.

Yeni konular

Geri
Yukarı