Skyrim SE. Main menü'deki mods butonu yok

İşletim sistemi
Windows 10

scottbr3aking1

Yoctopat
Daha fazla  
Skyrim SE. Aldım ve Mods'a girdim sonrasında TR yama kurmak istedim. İlk kurdum ve oyun kendini yeniden başlattı ama başka mod kuramadım. Sebebi oradaki mods yazan seçenek yok oldu ve çözümünü bulamadım. Rica etsem yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 20220103090746_1.jpg
    20220103090746_1.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 655
Son düzenleyen: Moderatör:
Mod kurmayla uğraşma istemiyorsan Wabbajack indir.
Farklı farklı mod listeleri var. Açıklamaları okuyup birkaç şey yapıyorsun ve mod listesini indiriyorsun. Hiç sayfa sayfa mod aramana gerek kalmadan bir sürü modu tek pakette uyumlu biçimde indirip kurabilirsin. Youtubedan ve wabbajackten hangi pakette ne var bakabilirsin. Beğendiğini seçip indir. Ama önce temiz kurulum yap komple. Youtube'dan rehber bakmak da faydalı olabilir.
Olabilir şuan için her şeyi sildim yarın tekrar indiririm oyunu temiz bir şekilde. Dediğini bir deneyeceğim en azından istiyorum ki envanterim SKY-UI modun da ki gibi olsun çok abartılı modlara ihtiyacım da yok günümüz oyunları gibi birazcık görseli biraz da envanter vs. kolay olsun yeterli bana bugüne kadar oynamadığım ve herkesin tavsiye ettiği oyun olduğu için çok oynamak istiyorum bakalım yarın tekrar deneyeceğim.
Teşekkürler.

Skyrim SE. Aldım ve Mods'a girdim sonrasında TR yama kurmak istedim. İlk kurdum ve oyun kendini yeniden başlattı ama başka mod kuramadım. Sebebi oradaki mods yazan seçenek yok oldu ve çözümünü bulamadım. Rica etsem yardım eder misiniz?

Ana menüde mods butonunu yok eden şey TR yama maalesef açıkçası mod kurmak için orayı kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Geri getirmek için yapmanız gereken Steam\steamapps\common\Skyrim Special Edition\Data klasöründe sseturkishmod adında 3 dosyayı kesip masaüstüne alın oyunu yeniden başlattığınızda TR yama geçersiz kalacak ve mods bölümü tekrardan aktif olacaktır. Tekrardan Türkçe yapmak isterseniz modlama işiniz bittikten sonra dosyaları data klasörüne geri atmanız yeterli. Mods'a girdikten sonra aktif olan TR yamayı Mods'tan değiştirmeyin çıkardığınız dosyaları geri attığınızda çalışmaz :D

Geri
Yukarı