Skyrim SE mod tavsiyesi

Excaliburmerlin

Hectopat
Merhabalar,
skyrim'in normal sürümünü tamamen modsuz bir şekilde ana hikayeyi 2-3 kez bitirdim.
SE sürümü indirime girmiş alacağım hemen. Herkes oyunun kesinlikle dlc'li oynanması gerektiğini söylemiş.
Modlar hakkında hiçbir bilgim yok. Bana oyunun aslından taşmayacak şekilde kesinlikle olması gereken modları söyler misiniz ?
Not: Türkçe yama yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SkyUI diye bir mod var tavsiye ederim.(Bir tane daha mod var skyuı türkçe yama diye ona bakarsın.) Bir de Unoffical Skyrim Patch var normalde ama Türkçe yama için tam çalışmıyordu sanırsam.

SkyUI modu oyunun UI ını baya düzenliyor iyi oluyor.

Türkçe yama yükleyecekseniz mod kurmayın. Oyun yarı Türkçe yarı İngilizce oluyor ve bazı metinler atlanıyor bozuluyor kısaca sağlıklı değil.
1620752880830.png

1620752891330.png

Benim modlarım bu şekilde.

Türkçe yama yükleyecekseniz mod kurmayın. Oyun yarı Türkçe yarı İngilizce oluyor ve bazı metinler atlanıyor bozuluyor kısaca sağlıklı değil.
Eki Görüntüle 1018837
Eki Görüntüle 1018838

Benim modlarım bu şekilde.
Aslında ingilizcem iyi ama yamaya çok alıştım. Modsuz olmayacak gibi.
Öneriniz nedir ?
SkyUI diye bir mod var tavsiye ederim.(Bir tane daha mod var skyuı türkçe yama diye ona bakarsın.) Bir de Unoffical Skyrim Patch var normalde ama Türkçe yama için tam çalışmıyordu sanırsam.

SkyUI modu oyunun UI ını baya düzenliyor iyi oluyor.
Modu yapmak için yapmam gereken nedir ?

Aslında ingilizcem iyi ama yamaya çok alıştım. Modsuz olmayacak gibi.
Öneriniz nedir ?

Modu yapmak için yapmam gereken nedir ?
Nexus mods diye bir site var oradan indireceksiniz. İndirmeyi otomatik yapmak isterseniz Vortex diye bir uygulama var. (Bir de bu modları kullanabilmek için SKSE denen bir şey gerekiyor.) Bunların nasıl yapıldığına dair videoları youtube üzerinden rahatça bulabilirsiniz.

Hocam benim kaygım oyunun resmi dlc'lerinden yana. Sadece anahikayeyi bitirdim, resmi dlc'leri oynamadım. Hikayeyi kaçırmaktan korkuyorum.
Arkadaşın dediği gibi çoğu modun türkçe yama desteği yok. Ama olanlarınkini de nexusmods üzerinden bulabilirsiniz.

İngilizce biliyorum dediniz. Anlamayacaksanız türkçe yama kurun o zaman yapabileceğiniz bir şey yok.
İngilizcem iyi de kaçırdığım noktalar oluyor. Türkçe yama yüklemeyeceğim.
Arkadaşın dediği gibi çoğu modun türkçe yama desteği yok. Ama olanlarınkini de nexusmods üzerinden bulabilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkürler videolardan bakacağım.
Arkadaşlar 100 e yakın mod kurdum oyun çok güzel şuan fakat tek sıkıntı ekranda çok kırılmalar oluyor. 60 fps kilidini oyun fiziğini bozmadan kaldırabilir miyim ? Ekran kırılmasını gidermenin başka yolu var mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı