Skyrim Special Edition Fast travel kullanmak sizce mantıklı mı?

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Skyrim gibi bir oyunda map aracılığıyla Fast travel ( hızlı seyahat ) kullanmak sizce etik mi? Oyunun ROG havasını çiğnemiş olur muyum?

Etinden sütünden faydalanmak istiyorsanız kullanmayın tabi ki. Sıkıldıktan, yüzlerce saat geçirdikten sonra artık rastgele olaylar tekrar etmeye başladığı için kullanılabilir.

Yani ben belirli bir görevi yapmak istiyorum, yolda karşıma antin kuntin yan görevler vs. çıkmasın uğraşamam derseniz, kullanın tabi Solitude'dan Riften'a giderken.

Ben atla gidiyordum her yere. Bir de at arabasında yolculuk yapma modu vardı. Araba istediğin zaman duruyordu yolda.
Elders Scrolls Türkiye forumunda her yere yürüyerek (koşmadan) gittiğini iddia eden kişiler de vardı😀
Fast travel kullanma bence. Yolda karşına farklı şeyler çıkabilir. Mağara temizleye temizleye git işte.

E sıkılıyorum ama. Tamam iyi, hoş ancak bir yere kadar yani. Ayrıca yollar ayılar ve kurtlar ile dolu. Durup durup onları mı kesicem.

Touring Carriages modu ile fast travel atmadan oynayabilirsiniz. Havası bozulmaz.

E fast travel da sizin tarzınızda oynayanlar için var zaten.

Yok seviyorum ancak bir yere kadar yani. Mesela Withcer 3'ü 160 saat oynadım. 50 saatten sonra fast travel ile devam ettim. Bir yerden sonra sıkıyor hocam. İstediği kadar Witcher 3 olsun. Skyrim'de de durum aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı