Skyrim Special Edition mods kısmı kayboldu

AslanOnbir

Hectopat
Oyuna Türkçe yama yaptım ardından tekrar girdim mods kısmı gitmiş. Ne yapmam gerekiyor? Oyunum orijinal.

Kendi elinizle "mods" isimli bir dosya açın ben BeamNG.drive da öyle olunca kendi elimle açıyordum.

Kendi elinizle "mods" isimli bir dosya açın ben BeamNG.drive da öyle olunca kendi elimle açıyordum.
Dostum bir de birşey soracağım. Ben modlu oynamak için SKSE kurdum fakat SKSE hata veriyor resimde ki gibi. Ne yapmam gerekiyor ?

Aynı sorun bende de var. Oyunun içinde Main menü kısmından Mods butonuna basıp TR yama kurdum, oyunu kapatıp açtım TR oldu ama menüdeki Mods butonu yok ortada. Mod kuramadım da.

Aynı sorun bende de mevcut. Herhangi bir mod indirdikten sonra mods kısmı kayboluyor.

Bende Skyrim Se indirdim bir kaç mod kurdum sonra bu modları geri almak istediğimde mod menüsü kayboldu geri getirmenin çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun eskiden bu şekilde olmuyordu çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…