Skyrim Special Edition ve normal Skyrim'in farkı

ShadowsLover

Hectopat
Merhaba iyi günler. Forumlarda bu başlıktan da gördüğünüz gibi bu konu çok konuşuldu. Yine de bu soruyu tekrar sormamın sebebi farklı bir sebep. Ben bu oyunun normalini yaklaşık olarak 2019'un aralığında aldım. Normali Special Edition'a göre daha mantıklı gelmişti. Bilgisayarım iyi bir bilgisayar değil ondan grafiklik bir derdim yoktu. Mod deseniz sadece Türkçe yama kullanıyorum ama DLC almayı düşünüyorum şu anda ve sonradan duydum ki Special Edition'u alınca normalinde 30 TL'lik olan DLC'ler oyunun içinde geliyormuş ve bazı indirimlerde oyunun 40 50 60 TL'ye kadar indiğini gördüm. Yakın bir zamanda büyük bir Steam indirimi olabilir. Ben de kara kara düşünüyorum ne yapsam diye. 30 TL'min boşa gitmiş gibi bir hissim var. Biraz Steam bakiyesi biriktirip indirimde Special Edition alsam mı yoksa normal Skyrim'den devam mı etsem? DLC'leri almayı planlıyorum. Full DLC yapabilirim ona göre yazarsanız çok mutlu olurum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Special Edition'da grafikler daha iyi ve gerçekten güzel modlar var. Bir tanesiyle ejderha sürebiliyorsun mesela. Dawnguard DLC'si özellikle oyuna farklı ana görevler ekliyor. Bence değer Special Edition almaya.

Tamam teşekkür ederim tavsiyenizi değerlendireceğim. Mod konusunda oyunun ilk başlarında çok modlu oynamıyorum. Alırsam sırf DLC'leri ücretsize geliyor diye alırım eğer yakında 40 50 TL'ye düşerse tabii ki Special Edition almak çok daha mantıklı. Ah işte o ara biraz araştırma yapmıştım biraz daha yapsaydım indirime girmesini bekler Special Edition alırdım ):

Tamam teşekkür ederim tavsiyenizi değerlendireceğim. Mod konusunda oyunun ilk başlarında çok modlu oynamıyorum. Alırsam sırf DLC'leri ücretsize geliyor diye alırım eğer yakında 40 50 TL'ye düşerse tabii ki Special Edition almak çok daha mantıklı. Ah işte o ara biraz araştırma yapmıştım biraz daha yapsaydım indirime girmesini bekler Special Edition alırdım ):

Çok oynamak istiyorsanız parasız olan yöntemlere de bakmanızı öneririm.

Merhaba iyi günler. Forumlarda bu başlıktan da gördüğünüz gibi bu konu çok konuşuldu. Yine de bu soruyu tekrar sormamın sebebi farklı bir sebep. Ben bu oyunun normalini yaklaşık olarak 2019'un aralığında aldım. Normali Special Edition'a göre daha mantıklı gelmişti. Bilgisayarım iyi bir bilgisayar değil ondan grafiklik bir derdim yoktu. Mod deseniz sadece Türkçe yama kullanıyorum ama DLC almayı düşünüyorum şu anda ve sonradan duydum ki Special Edition'u alınca normalinde 30 TL'lik olan DLC'ler oyunun içinde geliyormuş ve bazı indirimlerde oyunun 40 50 60 TL'ye kadar indiğini gördüm. Yakın bir zamanda büyük bir Steam indirimi olabilir. Ben de kara kara düşünüyorum ne yapsam diye. 30 TL'min boşa gitmiş gibi bir hissim var. Biraz Steam bakiyesi biriktirip indirimde Special Edition alsam mı yoksa normal Skyrim'den devam mı etsem? DLC'leri almayı planlıyorum. Full DLC yapabilirim ona göre yazarsanız çok mutlu olurum. İyi günler.

Adamlar motora büyük bir rewrite yapmadan ekstra özellikler eklemişler tanrı ışınları falan gibi. Grafiklerde ufak tefek değişiklikler yapıyor ve hardwareini de bayağı bir sömürüyor. Makinanız düzgün çalıştırmıyorsa eskisini oynayın bir şey kaybetmezsiniz.

Tamam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İlk başta ilk sürümü oynayıp ilerki duruma göre değiştirip değiştirmeyeceğime karar vereceğim. Değiştirmem için güzel bir indirim yapmaları lazım. Ana oyunda kalmaya devam edeceğim kısacası. Sonraki zamanlarda Special Edition değerlenecek gibi o zaman bakarız duruma ve değiştirebilirim ama şu anlık ana oyun daha mantıklı. İyi günler.
Çok oynamak istiyorsanız parasız olan yöntemlere de bakmanızı öneririm.

Son zamanlarda oyunları parasız oynama olayını kapatmaya çalışıyorum. İlk zamanlarda yapıyordum sonra yavaştan Steam'den para kazanmaya başlayınca bir de bakiye yükleyince yavaştan vazgeçtim artık elimden geldiğince paralı oyunları parasız yüklemiyorum. İyi günler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı