Çözüldü Skyrim su bag'ı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Oyunu eskiden PS3 üzerinden oynuyordum, böyle bir bug yoktu. Bilgisayara geçeyim rahat rahat oynayayım dedim ama aşağıdaki bug oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Çözümü buldum. Ekranı 60 Hz yapmak ve FPS'i 60'a sabitlemek. Ekran desteklemiyorsa CRU programıyla sabitlenebiliyor. Teşekkür ederim yardım etiğiniz için.
Oyun hangi sürüm? Legendary Edition ise USLEEP kurmanızı öneririm, çözer büyük ihtimalle.
Special Edition ise de USSEEP var.

Usleep adında bir mod var. Skyrim komünitesi tarafından hazırlanmış bir yama. Oyun üzerinde ciddi bir etkisi yok ama bugların şöyle bi %50'sini temizliyor. Bir deneyin şansınızı.

Oyun hangi sürüm? Legendary Edition ise USLEEP kurmanızı öneririm, çözer büyük ihtimalle.
Special Edition ise de USSEEP var.
Normal sürüm.
Bildiğim kadarıyla tek çözüm oyunu 60 FPS veya 60 Hz sabit oynamak.
Peki bende sadece 144 var. Başka bir şeye alınmıyor. Nasıl 60 yapacağım.
Bildiğim kadarıyla tek çözüm oyunu 60 FPS veya 60 Hz sabit oynamak.

Sanırım buldum. CRU adlı bir program ile oluyormuş. Sonradan yine 144'e çevrilir mi?

Son düzenleme:
Normal sürüm.

Peki bende sadece 144 var. Başka bir şeye alınmıyor. Nasıl 60 yapacağım.

Sanırım buldum. CRU adlı bir program ile oluyormuş. Sonradan yine 144'e çevrilir mi?
Yanlış hatırlamıyorsam BethIni ile FPS sabitlenebiliyordu. Açıkçası bu sorunla uzun süre önce karşılaşmıştım dolayısıyla çözümünü hatırlamıyorum ancak FPS veya Hz ile alakalı olduğuna eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı