Skyrim Tarzı Online Oyun Önerisi

UraniumCore

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Skyrim tarzı oyun oynamak istiyorum. Skyrim'in dünyası ve oynanışı beni çok etkiledi. Ama bir yere gelince artık insan zevk alamıyor. Bu oyuna benzer online veya Single Player oyun tavsiyesi istiyorum.

Sistemim :

2.66GHZ Quad Core q8400
4GB RAM
GT730 2 GB 128Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Duyduğum en komik sorulardan olsa gerek. Yanlış anlama hakikaten komiğime geldi. Skyrim daha doğrusu The Elder Scrolls V: Skyrim The elder Scrolls serisinin 5. oyunudur. Yani bundan önce 4 oyun daha var dolayısıyla onlara göz at derim. Özellikle Morrowind ve Oblivion'a grafikleri eskide olsa tadından yenmeyecek bir oyun. Onun dışında online dersen senin için onuda yaptılar The Elder Scrolls Online bildiğimiz sevdiğimiz Elder Scrolls evreninin Online versiyonu. Kısacası oyun arayan bir insan olarak daha şanslı olabileceğini düşünmüyorum. :)

Skyrim'den önceki serileri sevmiyorum. Yani grafik olarak baya vasatlar. Zaten Skyrim tarzı oyun aramamın sebebi yeni grafikler. Bundan öncekilerde malum grafikler..
Bu arada TES:Online oynayış bakımından baya eleştiri almış. Yani pek düşünmüyorum. Konuyu açmamın sebebi alternatif önerisi almak zaten. :)

Skyrim'den önceki serileri sevmiyorum. Yani grafik olarak baya vasatlar. Zaten Skyrim tarzı oyun aramamın sebebi yeni grafikler. Bundan öncekilerde malum grafikler..
Bu arada TES:Online oynayış bakımından baya eleştiri almış. Yani pek düşünmüyorum. Konuyu açmamın sebebi alternatif önerisi almak zaten. :)

Her şeyden önce grafik arayan insanlara üzülmüyor değilim. Çok büyük şeyler kaçırabiliyorsunuz. Elbette grafik de önemli ama bir kitabı kapağına göre yargılamamak lazım. Neyse zevk meselesi sonuçta. Belki Witcher serisine bakmayı deneyebilirsin ilk iki oyunu grafik olarak eskide olsa sonuncusu oldukça üst seviyede. Onun dışında Dark Souls serisi favorilerimdendir ama herkese gelmez. Birde Shadow Of Mordor var.

Her şeyden önce grafik arayan insanlara üzülmüyor değilim. Çok büyük şeyler kaçırabiliyorsunuz. Elbette grafik de önemli ama bir kitabı kapağına göre yargılamamak lazım. Neyse zevk meselesi sonuçta. Belki Witcher serisine bakmayı deneyebilirsin ilk iki oyunu grafik olarak eskide olsa sonuncusu oldukça üst seviyede. Onun dışında Dark Souls serisi favorilerimdendir ama herkese gelmez. Birde Shadow Of Mordor var.

Deneyeceğim. Teşekkürler ve iyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı