Çözüldü Skyrim tüm saveler modunun kaldırılmasına rağmen modlu gözüküyor

• Konuyu başlatan f12wx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 279
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

f12wx

Hectopat
Daha fazla  
Skyrim'i geçenlerde yanlışlıkla sildim ve sonra TR yama ve başarımları aktif eden modu kurdum ama hala başarımlar aktif olmadı. Hatta konu açtım çözüm bulamadım. Sonra tekrar silip indirdim save duruyordu modlar falan gitti, oyuna girdim hepsi [M] olarak gözüküyordu. Yardımcı olur musunuz?

Başlığı değiştiren moderatörün türkçesi mi yok konuyu ben açmama rağmen ne dediğini anlamadım.

Screenshot_1.png

Gerçekten moderatör değiştirdiğin başlıkla benim yaptığım aynı anlamı mı taşıyor. Tamam bende cümleyi biraz devrik yazmışım ama yinede moderatörün bunu yapması çok saçma.

Son düzenleme:
Çözüm
Yeni oyun açtığında yine modlu gözüküyor mu?
Çözdüm hocam elder scrols turk sitesindeki talimatlara bakarak kurmuştum. Eğer SKSE ise bu maddeyi geçin dediği yeri geçmeden yaptım ve oldu başarımlar aktif oldu.
Yanlış anlamadıysam eğer aşağıda linkte verdiğim sorunla aynı sorunu yaşıyorsunuz. Bu linkten yardım alabilirsiniz.

Nasıl bir sorununuz olduğunu tam olarak açıklar mısınız? Tam olarak anlayamadım ilk cümleden.

Nasıl bir sorununuz olduğunu tam olarak açıklar mısınız? Tam olarak anlayamadım ilk cümleden.
Bütün saveler imin yanında [M] yazıyor ama şuan mod yüklü değil. Sadece oyunun içinde [M] gözüküyor hepsi.

Dosya Ekleri

• 20240107_142545.jpg
    20240107_142545.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 12
Mod varken kaydetmiş olabilirsiniz. Muhtemelen bundan kaynaklıdır.

Geri
Yukarı