Skyrim ücretsiz oynamak mümkün mü?

Rifo43

Decapat
Yer
Kütahya, Dinar
Daha fazla  
Meslek
İKM
Arkadaşlar bir siteden Skyrim'i indirdim. Oyun yüklendi Play'e bastığımda direkt Steam'e atıyor giriş yapmıyor. İlla para ödemem mi lazım? Crack falan yapamaz mıyız? Ya da Steam'ı silsem girebilir miyim? Bir de bir sürü paketi var hangisini alayım illa para yatıracaksam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın almanız gerekiyor. Korsan oyun için destek vermiyoruz.

Bir sürü dediğiniz 3 sürüm görebiliyorum ben.
Special Edition: şu an oyunu istiyorsanız almanız gereken,
VR: Oyunu VR set ile oynamak istiyorsanız,
Creation Club: İçeriğini bilmesem de DLC'dir. Asıl oyuna ihtiyacınız var oynamak için.
Korsan hususunda Sosyal olarak yardım etmiyoruz. Başka mecralarda araştırma yapabilirsiniz bu konuda.

@Vavien. Creaiton Club mod mağazası oluyor. Bethesda'nın fazladan para kazanabilmek için çıkardığı bir şey. Orada satılan modlar da zaten topluluk yapımı modların çakması. Aynı modlar ücretsiz bir şekilde Nexus Mods'da ve Steam Atölyesi'nde var.

Special editionda atolye yoktur. Legendary edition oynayacaksanda atolyeden indirme nexusmods tan indir. Oyunu korsan indirme konusunda yardımcı olamıyoruz ama herhangi mod sorusunu alabilirim.

3 sürüm var evet ama DLC filan diyor paketlerde. Ben special yüklü de oyuna girip bir iki saat takılmak için almalı mıyım sizce o paraya değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı