Minecraft 15. yıl pelerinleri ne zaman alınmalı?

darkpr

Hectopat
Merhaba Minecraft 15. yıla özel pelerin dağıtıyor ve bu pelerinler şu anlık Bedrock sürümü için geçerli ve 8 Haziran'da Java sürümüne de gelecek diyorlar benim merak ettiğim kısım acaba Java'ya bu pelerinler gelince tekrar bir kod etkinliği mi olur yoksa otomatik olarak mı Java sürümüne geçer bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Ben şimdiden aldım ve hem Bedrock hem de Java olmak üzere kullanıyorum Hypixel, minemen club gibi serverler de gözüküyor ve normal Minecraft dünyasında da gözüküyor şimdiden al yani.

Henüz eklenmedi şu an sadece Bedrock da gözüküyor ama Java'ya da eklenir sen şimdiden al.

Henüz eklenmedi şu an sadece Bedrock da mecvut ama eklenir sen şimdiden al.

Bu 15.yıl pelerinini aldım ama laucherde görünümler kısmında pelerin gözükmüyor. Bedrock sürümünde oyunun içinde gözükmesine rağmen

Bu 15.yıl pelerinini aldım ama laucherde görünümler kısmında pelerin gözükmüyor. Bedrock sürümünde oyunun içinde gözükmesine rağmen
Disardayim telefondan ss attım şimdi bu pelerini alınca hem bedrock da hem de java da gözüküyor bende öyle hatta ben pojav launcher indirdim onda da gözüküyor mü diye onda da gözüküyor hypixel gibi sunucularda da başka adamlar takmış onlarda da gözüküyor sorun ne bilmiyorum orijinal Minecraft değil mi senin ki

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-29-18-57-35-480_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-29-18-57-35-480_com.android.chrome.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 57
Disardayim telefondan SS attım şimdi bu pelerini alınca hem Bedrock da hem de Java da gözüküyor bende öyle hatta ben pojav Launcher indirdim onda da gözüküyor mü diye onda da gözüküyor Hypixel gibi sunucularda da başka adamlar takmış onlarda da gözüküyor sorun ne bilmiyorum orijinal Minecraft değil mi senin ki.

Bende daha yeni Minecraft satın alıp TikTok ve Twitch pelerinlerini reedemleyip bu pelerini claimledim ancak minecraft.net sitesinde dış görünüşün altında pelerin seçme yeri bende gözükmüyor. Bedrock Edition versiyonundan baktığımda tüm pelerinler gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-29 184059.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-29 184059.png
    59,6 KB · Görüntüleme: 55
Bende daha yeni Minecraft satın alıp TikTok ve Twitch pelerinlerini reedemleyip bu pelerini claimledim ancak minecraft.net sitesinde dış görünüşün altında pelerin seçme yeri bende gözükmüyor. Bedrock Edition versiyonundan baktığımda tüm pelerinler gözüküyor.
Twitch ve tiktok pelerini henüz java ya gelmedi şuan bedrock da var ve Haziran ayında fln gelecek diye biliyorum Minecraft java ve bedrock sürümü nü satın aldın mi yani orijinal mi

Tiktok üzerinden verilen pelerini bir türlü almayı başaramadım, muhtemelen bilgisayardan giriş yaptığım için kod vermiyor.

Tiktok üzerinden verilen pelerini bir türlü almayı başaramadım, muhtemelen bilgisayardan giriş yaptığım için kod vermiyor.
Telefondan birinin live ını giriş yapıp chate Minecraft yazınca aldım ben. Pc den olmuyor

Twitch ve tiktok pelerini henüz java ya gelmedi şuan bedrock da var ve Haziran ayında fln gelecek diye biliyorum Minecraft java ve bedrock sürümü nü satın aldın mi yani orijinal mi
Bedrock ve Java ikisini bir aldım. Creeper pelerini görünümlerim kısmında çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı