Skyrim "unidentified video Card" hatası

nefersefa

Hectopat
1621418751724.png

Ekran kartım RTX 2060S lakin Skyrim'i açarken bu hata ile karşılaşıyorum. Çözümü nedir?

Hata metnine baktığımızda video kartınızı tanımlayamadığını görüyoruz. DDU ile sürücülerinizi tekrar yükleyin, oyunu açmayı deneyin aynı hatayı alırsanız oyun dosyalarınızı doğrulayın bunlar muhtemelen sorununuzu çözecektir bence.

Hocam aynı sorunu geçen hafta ben de yaşadım lakin oyun içine girince Skyrim ekran kartını kullanmaya devam ediyor. Sorun yok yani, istediğin ayarları yapabilirsin.
Bir de Oldrim mi yoksa Special Edition mu kullanıyorsun?

Hocam bana da bir yardım eder misin? Oldrim aldım fakat video ayarlarını değiştiremiyorum. 1080p çözünürlüğümü 1360 almak istiyorum tıklıyorum onaylıyorum olmuyor, tekrar ayarlara girince gene 1080p olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bana da bir yardım eder misin? Oldrim aldım fakat video ayarlarını değiştiremiyorum. 1080p çözünürlüğümü 1360 almak istiyorum tıklıyorum onaylıyorum olmuyor, tekrar ayarlara girince gene 1080p olmuş.
Belgelerim klasöründe Skyrim config dosyası salt okunur kalmış olabilir. Onu kontrol edebilirsin.

@Cheppiox oyunu 1 kere açtınız mı? Açtıysanız otomatik oluşturması lazım.

Belgelerim > My Games > Skyrim gibi.
hocam dün baktım belgelerim kısmında hiçbirşey yoktu şimdi baktım hepsi gelmiş çözünürlük ordan ayarladım ayarlandı onun dışında başka çözünürlük seçemiyorum. tamam çözünürlük ayarlandı ama grafik ayarları (low,ultra) fln nasıl ayarlıyacağım bilmiyorum. normal options menüden olmuyor. illaki belgeden yapmam gerek nasıl yapacağımı biliyormusun acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı