Skyrim vs Witcher 3: Wild Hunt

Evet dediğiniz gibi şeyler var ancak oyunun 6. yılı olduğu için her türlü bilgi steam sayfasında ya da witcher wiki'de var. Hatta google' a yazsanız bile çıkıyor. İtem konusunda ben daha çok witcher okulu teçhizatlarını kullanıyorum ve onları tavsiye derim.
Peki sence ana görev ve yan görevleri birlikte yapmak iyi mi? Ben daha iyi fokuslanmak için ilk önce ana hikayeyi devam ettiriyorum. Yan görevlere sonra geçmek istiyorum. Ve oyun skyrim gibi değil değil mi tam anlamıyla bitiyor yan görevler falan

Peki sence ana görev ve yan görevleri birlikte yapmak iyi mi? Ben daha iyi fokuslanmak için ilk önce ana hikayeyi devam ettiriyorum. Yan görevlere sonra geçmek istiyorum. Ve oyun skyrim gibi değil değil mi tam anlamıyla bitiyor yan görevler falan
İlk sorun olarak evet, yan görevler tam anlamıyla bitiyor.
İkinci olarak, ana görev ve yan görevleri beraber yapmaya çalış çünkü bazı yan görevler, senin verdiğin kararlara göre ana görevleri etkiliyor, kararlar ve seçimlere netten bakabilirsin, hangi seçimin neyi etkilediğine.
Son olarak, hazine avları, witcher kontratlar ve teçhizat kontratlarını es geçme, iyi itemlar çıkıyor ve bu itemlerı geliştirebiliyorsun.

Evet dediğiniz gibi şeyler var ancak oyunun 6. yılı olduğu için her türlü bilgi steam sayfasında ya da witcher wiki'de var. Hatta google' a yazsanız bile çıkıyor. İtem konusunda ben daha çok witcher okulu teçhizatlarını kullanıyorum ve onları tavsiye derim.
Çok teşekkürler cevapların için daha fa
İlk sorun olarak evet, yan görevler tam anlamıyla bitiyor.
İkinci olarak, ana görev ve yan görevleri beraber yapmaya çalış çünkü bazı yan görevler, senin verdiğin kararlara göre ana görevleri etkiliyor, kararlar ve seçimlere netten bakabilirsin, hangi seçimin neyi etkilediğine.
Son olarak, hazine avları, witcher kontratlar ve teçhizat kontratlarını es geçme, iyi itemlar çıkıyor ve bu itemlerı geliştirebiliyorsun.
Çok teşekkürler cevapların için daha da şevklendim açıkçası. Peki yan görevler otomatik mi geliyor yoksa biz mi buluyoruz yoksa ikisi mi. Bir de kontrat ve hazineleri nerden bulabilirim harita falan çıkıyor mu

Çok teşekkürler cevapların için daha fa

Çok teşekkürler cevapların için daha da şevklendim açıkçası. Peki yan görevler otomatik mi geliyor yoksa biz mi buluyoruz yoksa ikisi mi. Bir de kontrat ve hazineleri nerden bulabilirim harita falan çıkıyor mu
Yan görevlerin kimisi otomatik geliyor, kimisi ise sen buluyorsun.
Kontratları ilan tahtaları var oradan alıyorsun o görevleri yaparken insanların üzerinde notlar çıkabiliyor "skelie'nin ard skelige adasın şöyle bir kılıç olduğunu duymuştum" gibisinden. Sonra onun peşinde koşarken bir başkasına denk geliyorsun, bu şekilde devam

Yan görevlerin kimisi otomatik geliyor, kimisi ise sen buluyorsun.
Kontratları ilan tahtaları var oradan alıyorsun o görevleri yaparken insanların üzerinde notlar çıkabiliyor "skelie'nin ard skelige adasın şöyle bir kılıç olduğunu duymuştum" gibisinden. Sonra onun peşinde koşarken bir başkasına denk geliyorsun, bu şekilde devam
Eyvallah dostum çok sağolasın

Açık dünya oyunlarında yan görevler olmazsa olmazdır, eğer yan görev olmazsa hikaye ne kadar iyi olursa olsun ya kısa ve çabuk biter ya da o açık dünya'nın tadını size tam veremez örnek vermek gerekirse son gow da açık dünyamsı bir şey yapmaya çalıştılar ama hem tam açık dünya değil hem bir serbestlik var sonuç 20 saatte oyun bitiyor.

GTA, Witcher, Skyrim ise öyle değil son çıkan AC Odyssey'de aynı şekilde sizi açık dünyada tutmak için eklenen yan görevler veya örnek Odyssey'deki gemi savaşları veya GTA'daki polis kovalamacaları sizi 20 değil 100 saat bile oyunda tutabilir.

Skyrim bir başyapıttır. Witcher la karşılaştırılamayacak kadar efsane bir oyundur. :) Oyun bitmiyor ve yapabileceğin buildlerin sınırı yok. Hikayesi ve evreni muazzam zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı