Skyrim'de Daedra zırhı güçsüz geliyor

Akın9

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, oyuna yeni başladım. Detayına kadar bildiğim yok. Belki bildiklerim %5 kadar kalabilir. Khajit ırklı bir karakter açtım okçuluk ve sinsilik yeteneklerinde ilerliyorum yalnız ağır zirh olarak Daedra zırhlarını yapmak istedim. YouTube üzerinden edindiğim bilgiye göre ruh kapanı büyüsünü kullandım çağrı yeteneğini %100 yapıp Kışhisar Koleji'nde mühür taşı görevini adımı hatırlayamadığım birisinden aldım ölümsüz Dremora cagirip diz cokturdum.

Ve mühür taşını alıp "midden" adında olan derinliklere indim YouTube'dan izliyorum tabii ki neyse gerekli malzemeleri toplayarak Daedra set dizdim levelim 21-22 ama zırhların puanı mı az bilmiyorum. Bir haydut bile çok güçlü vuruyor sanki Daedra setin bir anlamı yokmuş gibi. Sizce bu levelden kaynaklı bir durum mu? Yoksa normal bir şey mi level atladıkça düzelecek mi? Dediğim gibi oyun hakkında neredeyse bilgim yok öğrenmek istiyorum oyunun evrenine kapıldım çıkamıyorum. :)

Oyun zorluğu efsanevi ayarındaysa en iyi zırha sahip olsanız dahi çok fazla hasar alırsınız. Kalkan kullanabilirsiniz, ayrıca zırh puanınıza katkı sağladığı gibi size gelen hasarın çoğunu bloklamanıza yardımcı olur. Yetenek ağacından "Ağır Zırh" kısmına puanlarınızı harcamayı da unutmayın.

Heavy Armor Skill'iniz ne durumda?
20-25 civarıydı baya düşük yalnız ben şuan level aldıkça zırhın ve kullandığım balyozun hasarı artmaya başladı anlamadım.
Oyun zorluğu efsanevi ayarındaysa en iyi zırha sahip olsanız dahi çok fazla hasar alırsınız. Kalkan kullanabilirsiniz, ayrıca zırh puanınıza katkı sağladığı gibi size gelen hasarın çoğunu bloklamanıza yardımcı olur. Yetenek ağacından "Ağır Zırh" kısmına puanlarınızı harcamayı da unutmayın.
Hayır normal zorlukta efenim.

20-25 civarıydı baya düşük yalnız ben şuan level aldıkça zırhın ve kullandığım balyozun hasarı artmaya başladı anlamadım.
Heavy ya da Light farkı olmadan bir zırhtan tam verim almak istiyorsanız ona ait skill ağacındaki yolları da tamamlamalısınız. İşin sırrı orada. Elinizdeki yay, kalkan, kılıç gibi diğer her türlü ekstra için skill ağacı çok önemli.

Hayır. Normal zorlukta efendim.
Ağır zırh ağacına puanlarınızı harcarsanız iki kata kadar daha fazla zırh puanına sahip olabilirsiniz. Kalkan kullanıyorsanız bu size fazladan zırh puanı sağlar. Ayrıca demirciliğinizi de geliştirirseniz çok daha iyi zırhlara sahip olabilirsiniz. Canınız efsun ve kuvvete abanmıyorsanız genel olarak az olduğu için fazla hasar alabiliyorsunuz.

Heavy ya da Light farkı olmadan bir zırhtan tam verim almak istiyorsanız ona ait skill ağacındaki yolları da tamamlamalısınız. İşin sırrı orada. Elinizdeki yay, kalkan, kılıç gibi diğer her türlü ekstra için skill ağacı çok önemli.

Peki heavy nasıl hızlıca geliştirebilirim? Bunun bir videosu veya taktiği vesairesi var mı acaba?
Ağır zırh ağacına puanlarınızı harcarsanız iki kata kadar daha fazla zırh puanına sahip olabilirsiniz. Kalkan kullanıyorsanız bu size fazladan zırh puanı sağlar. Ayrıca demirciliğinizi de geliştirirseniz çok daha iyi zırhlara sahip olabilirsiniz. Canınız efsun ve kuvvete abanmıyorsanız genel olarak az olduğu için fazla hasar alabiliyorsunuz.

Yani ağır zırha abanacagim doğru muyum?

Geri
Yukarı