Skyrim'e yüklenen mod oyuna girince çalışmıyor

ReyDelInfierno

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Skyrim'e mod yüklemek için nexus moda gidip Vortex Manager'i indirdim ve modları indirdim. Tüm modlara enable dedikten sonra oyuna girip devam et dedim ancak modlar çalışmadı ve Skyrim olduğu gibi modsuz duruyordu. İnternette mod yükleyen insanlara baktım pek bir şey anlamasamda modu yükleyebildim ancak çalışmadı. Acaba nasıl mod yükleyebileceğime dair bilgi verebilir misiniz?

Sıralamadan dolayımı çalışmıyor modlar?

Evet mesela skyui modu için skse modu lazım en üst sıralamada skse onun hemen altında skyui modu onu da Türkçe ye cevirebilsin diye onun altında skyui Türkçe yerelleştirme modu falan.
Bazı modların çalışması için başka modlar gerekiyor, mod sayfasında açıklama kısmında yazar. Şu an aklıma geldi Skyrim special edition ve normal Skyrim in modları farklı umarım yanlış oyuna yanlış modları kurmuyorsundur.

Son düzenleme:
Evet mesela skyui modu için skse modu lazım en üst sıralamada skse onun hemen altında skyui modu onu da Türkçe ye cevirebilsin diye onun altında skyui Türkçe yerelleştirme modu falan.
Bazı modların çalışması için başka modlar gerekiyor, mod sayfasında açıklama kısmında yazar. Şu an aklıma geldi Skyrim Special Edition ve normal Skyrim'in modları farklı umarım yanlış oyuna yanlış modları kurmuyorsundur.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı