Skytech TV alınır mı?

PS5 için TV arıyorum desem daha iyi olur Hz için illa 100 Hz olmalı diyemem.
Bütçem de en fazla 14 bin lira.

Aslına bakarsan TV şart değilse monitör bile alabilirsin.
4K/144Hz Dell G3223Q 32" 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR600 Fast IPS UHD FreeSync Premium Pro Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
PS5 için konsol desteği var çünkü.

Tv'lere gelirsek.
100Hz TV öyle kolay alınan bütçelerde değiller.
En ucuzu LG 50NANO866PA Ultra HD (4K) TV bu LG.

Bunlara hiç girmeden baktığın TCL çok güzel bir monitör. Renk olarak başarılı. Fakat incelemesini okudum ve kafa karıştıran bilgiler içeriyor.

TCL C635 QLED – a winner for those on a tight budget (TV review) - Cybershack incelemesine baktıysan QLED ve 100Hz olduğu yazılmış.

QD teknolojisi olduğu için QLED olarak yazılmış. Sizi OLED'miş gibi kandırmaya çalışan bir strateji aslında bu. Hz ise oyun modunda 2K'da 100/120Hz destek sunuyormuş. Fakat çektiği akım fazla oluyor bu şekilde. Birde 2K'ya düşmek görüntüyü nasıl etkileyecek orası da ayrı konu.

1682601447706.png

Aslına bakarsan TV şart değilse monitör bile alabilirsin.
4K/144Hz Dell G3223Q 32" 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR600 Fast IPS UHD FreeSync Premium Pro Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR
PS5 için konsol desteği var çünkü.

TV'lere gelirsek.
100Hz TV öyle kolay alınan bütçelerde değiller.
En ucuzu LG 50NANO866PA Ultra HD (4K) TV bu LG.

Bunlara hiç girmeden baktığın TCL çok güzel bir monitör. Renk olarak başarılı. Fakat incelemesini okudum ve kafa karıştıran bilgiler içeriyor.

TCL C635 QLED – a winner for those on a tight budget (TV review) - Cybershack incelemesine baktıysan QLED ve 100Hz olduğu yazılmış.

Qd teknolojisi olduğu için QLED olarak yazılmış. Sizi OLED'miş gibi kandırmaya çalışan bir strateji aslında bu. Hz ise oyun modunda 2K'da 100/120Hz destek sunuyormuş. Fakat çektiği akım fazla oluyor bu şekilde. Bir de 2K'ya düşmek görüntüyü nasıl etkileyecek orası da ayrı konu.

Eki Görüntüle 1756668

Monitör de düşünmüştüm fakat arkadaşlarla FIFA vs. oynadığımız için büyük bir televizyon olması tercihim olur.

İlla 100 Hz olmasına gerek yok 60 Hz de benim için kafi açıkçası.

Monitör de düşünmüştüm fakat arkadaşlarla FIFA vs. oynadığımız için büyük bir televizyon olması tercihim olur.

İlla 100 Hz olmasına gerek yok 60 Hz de benim için kafi açıkçası.

Ev için alıyor olsam Philips'te düşünürüm. Arka ışık aydınlatma teknolojisini çok beğeniyorum.
Fakat TCL'nin bu modelinin sunduğu özellikler ve QD olması büyük bir avantaj. Trendyol'da da indirime girmiş.
Alınabilir. Olumsuz bir yan göremedim.
Amazon'da biri kumandanın üzerinde numaretik tuşların olmamasına değinmiş. Kumanda detayına takılmaya gerek yok. İleri de çok istersen Air mouse olarak geçen kumanda alırsın.

Ev için alıyor olsam Philips'te düşünürüm. Arka ışık aydınlatma teknolojisini çok beğeniyorum.
Fakat TCL'nin bu modelinin sunduğu özellikler ve qd olması büyük bir avantaj. Trendyol'da da indirime girmiş.
Alınabilir. Olumsuz bir yan göremedim.
Amazon'da biri kumandanın üzerinde numaretik tuşların olmamasına değinmiş. Kumanda detayına takılmaya gerek yok. İleri de çok istersen Air mouse olarak geçen kumanda alırsın.

Teşekkür ederim hocam detaylı bir şekilde ilgilendiğiniz için.

TCL 50C635 modelini satın aldım. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı