Slayer[2] 7XL-3060 D5 alınır mı?

Bütçe
28000

Barisgull16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba laptop alacağım da sizce bu laptop alınır mı? Sorun çıkartır mı? Daha önce alan var mı? Veya bütçeme uygun farklı bir laptop öneriniz var mı?

Hocam lütfen bir ürünle ilgili konu açarken ürünün linkini bırakır mısınız? Size yardımcı olmak için konuya giren herkesi ürünü aramak zorunda bırakıyorsunuz. Linki bırakın girip bakalım, yorumlayalım.

Ürün iyi gibi duruyor. 140w 3060 ve 12700h iyi götürür. Mux switch'e sahiptir muhtemelen. Kasası da hoş duruyor. Kronik bir sorunu yoksa alınır.

Marka model ilk defa duydum. Ben şunu öneririm. Kendimde alacağım. Ekstra 8 GB ran almanız iyi olur.

Marka model ilk defa duydum. Ben şunu öneririm. Kendimde alacağım. Ekstra 8 GB ran almanız iyi olur.

Ekran paneli kötü Acer'ın.

Bütçeyi biraz daha artırıp bunlardan birini almak daha mantıklı. ASUS TUF'un ekran paneli çok iyi değil fakat Acer'dan daha iyi. Max-P ve MUX Switch'e sahip attıklarım.

MUX Switch sahip mi ki bu?

Arkadaşlar merhaba laptop alacağım da sizce bu laptop alınır mı? Sorun çıkartır mı? Daha önce alan var mı? Veya bütçeme uygun farklı bir laptop öneriniz var.
Ekran paneli kötü Acer'ın.

Bütçeyi biraz daha artırıp bunlardan birini almak daha mantıklı. ASUS TUF'un ekran paneli çok iyi değil fakat Acer'dan daha iyi. Max-P ve MUX Switch'e sahip attıklarım.

Bunların ekranı 15.3 inç arkadaşın attığı 17.3 ben laptopu inceledim gayet güzel sadece ısınmada eksiği var sanırsam ama çok fark yaratacak bir şey değil, ve fiyat olarak çok uygun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı