Slayer 5XL-3050 Ti vs. slayer 7XL-3050 Ti

+8 gb ram çok iyi olur.
Default hali ile alsam daha sonra +8 eklesem bence daha iyi olabilir. 35w TDP değeri bence baya büyük fark yaratır yani MSI kasa yerine Tongfang kasa tercih etmek bu durumda aptallık etmek olmaz. Ben böyle düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
@Radeon RX 5500M Hocam sen ne düşünüyorsun? Ya da spesifik önerdiğin bir model var mı 11-12 bin TL fiyat bandında.

Default hali ile alsam daha sonra +8 eklesem bence daha iyi olabilir. 35w TDP değeri bence baya büyük fark yaratır yani MSI kasa yerine Tongfang kasa tercih etmek bu durumda aptallık etmek olmaz. Ben böyle düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
@RX 5600M Hocam sen ne düşünüyorsun? Ya da spesifik önerdiğin bir model var mı 11-12 bin TL fiyat bandında.
İkiside iyidir hocam. Monsterın 95w olması bir artı, fakat ram az, sonradan 8gb ram ile laptop müthiş olur. Sizin tercihinize kalmış.

Hocam şöyle söyleyebilirim ki VRAM'in 4 GB'ye kısıtlı olmasından dolayı en yüksek ayarda çoğu yeni nesil oyunda 3 FPS bile etmiyor o 35W. Kaldı ki AC Valhalla gibi bir oyunda Ultra ayarda 10 FPS vermiyor o kart... Yerine 1660 Ti olan eski nesil de olsa bir laptop alırsanız VRAM odaklı oyunlarda 10-15 FPS kadar fazla alırsınız. Ayrıca hiçbir Abra serisinin o 85W kartı soğutabilecegini sanmıyorum.

Hocam şöyle söyleyebilirim ki VRAM'in 4 GB'ye kısıtlı olmasından dolayı en yüksek ayarda çoğu yeni nesil oyunda 3 FPS bile etmiyor o 35W. Kaldı ki AC Valhalla gibi bir oyunda Ultra ayarda 10 FPS vermiyor o kart... Yerine 1660 Ti olan eski nesil de olsa bir laptop alırsanız VRAM odaklı oyunlarda 10-15 FPS kadar fazla alırsınız. Ayrıca hiçbir Abra serisinin o 85W kartı soğutabilecegini sanmıyorum.
Yeni nesil kart istiyorum bana önerebileceğiniz laptop nedir?

Default hali ile alsam daha sonra +8 eklesem bence daha iyi olabilir. 35W TDP değeri bence bayağı büyük fark yaratır yani MSI kasa yerine Tongfang kasa tercih etmek bu durumda aptallık etmek olmaz. Ben böyle düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
@Radeon RX 5500M Hocam sen ne düşünüyorsun? Ya da spesifik önerdiğin bir model var mı 11-12 bin TL fiyat bandında.

Hayır hocam V11.5 tavsiyemdir. O laptoptaki 3050 Ti yeryer 2060a bile yetişiyor.

Size zahmet güvendiğiniz testleri veya test videolarının linklerini atar mısınız? Karşılaştırmalı da olsun sadece 3050ti testi de olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı