"sleep detector service window class" nedir?

Hocam normalde yayın açarken böyle bir şey yoktu şimdi oldu, biraz saçma olabilir ama sadece geç saatlerde mi açılıyor yani?

Galiba geç saatlerde oluyor sadece adıda zaten Windows sınıfı uyku algılama servisi ve çok sinir bozucu görev çubuğu falan kayboluyor denetim masasında varsa kaldırabilirsiniz ya da görev yöneticisinde varsa durdurabilirsiniz başlat menüsünde de olabilir yine görev yöneticisinde.

Galiba geç saatlerde oluyor sadece adıda zaten Windows sınıfı uyku algılama servisi ve çok sinir bozucu görev çubuğu falan kayboluyor denetim masasında varsa kaldırabilirsiniz ya da görev yöneticisinde varsa durdurabilirsiniz başlat menüsünde de olabilir yine görev yöneticisinde.

Ya da hocam saati değiştirin diğcem ama o zamanda uygulamalar hata verir webde hiçbir bilgi yok bu konu hakkında.

Son düzenleme:

Ya da hocam saati değiştirin diğcem ama o zamanda uygulamalar hata verir webde hiçbir bilgi yok bu konu hakkında.

Benim için fazla sorun oluşturmuyor gördüğümde şüphelenmiştim sadece.

Benim için fazla sorun oluşturmuyor gördüğümde şüphelenmiştim sadece.

Sorun oluşturmuyorsa iyi hocam sadece Reddit'te şikayet edenler olmuş görev paneli görünmez olduğu için ama bence iyi bir ekran tam oluyor çünkü bende normalde ayarını açıp kullanıyorum daha güzel oluyor tavsiye ederim doğrusu.

Geri
Yukarı