Çözüldü Sleeping Dogs Definitive Edition GT 520MX sistemde kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Dostum benimki de GT 520MX; sana şöyle söyleyeyim, bu ekran kartına sahip bir sistemden hiçbir şey bekleme zaten en az 6 yıllık ve zannımca da kalan parçaları da şunlar: 6 GB RAM, ölü bir HDD, çift çekirdek 4 tred bir işlemci ve son olarak da bunların hepsini içine alan eski bir laptop kasası ve ekranı. Yani kasmama kısmını unut. Sen bana daha önceden de oynadın mı bu oyunu yoksa ilk kez mi denedin? Ona göre birkaç bir şey önereceğim...

Hocam önceden kasmıyordu prefecth temp ve %temp% sildim sorunum çözüldü. Bu arada da oyunu bitirdim hocam mesajınız için teşekkür ederim.
Dostum benimki de GT 520MX; sana şöyle söyleyeyim, bu ekran kartına sahip bir sistemden hiçbir şey bekleme zaten en az 6 yıllık ve zannımca da kalan parçaları da şunlar: 6GB RAM, ölü bir HDD, çift çekirdek 4 tred bir işlemci ve son olarak da bunların hepsini içine alan eski bir laptop kasası ve ekranı. Yani kasmama kısmını unut. Sen bana daha önceden de oynadın mı bu oyunu yoksa ilk kez mi denedin ? Ona göre birkaç bir şey önereceğim...

Dostum benimki de GT 520MX; sana şöyle söyleyeyim, bu ekran kartına sahip bir sistemden hiçbir şey bekleme zaten en az 6 yıllık ve zannımca da kalan parçaları da şunlar: 6 GB RAM, ölü bir HDD, çift çekirdek 4 tred bir işlemci ve son olarak da bunların hepsini içine alan eski bir laptop kasası ve ekranı. Yani kasmama kısmını unut. Sen bana daha önceden de oynadın mı bu oyunu yoksa ilk kez mi denedin? Ona göre birkaç bir şey önereceğim...

Hocam önceden kasmıyordu prefecth temp ve %temp% sildim sorunum çözüldü. Bu arada da oyunu bitirdim hocam mesajınız için teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı