Sleeve Kablo Önerisi

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba kasama sleeve kablo alacağım fakat rengi konusunda çok kararsızım. Beyaz ile kırmızı renk arasında kaldım. Corsair LL 120 serisi RGB fanlarını da kullanacağım fakat hangi rengi alırsam daha gösterişli durur?
Tahmini Teslimat Zamanı Tahmini Teslimat Zamanı
b8aa22de-1f60-4449-b6aa-2d770a39ee46.jpg
6818e50d-f63d-4f2d-8d0a-07e132e77fe8.jpg
18b472e1-8a6a-47f9-a6bb-0c1a4f72bc3d.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz çok iyi durabilir. Sistemimizim görüntüsü neredeyse aynı (kasa hariç) ben önde ki 2 kırmızı fanın arasına bir beyaz fan attım. Çok güzel durdu açıkcası [emoji7] ama sizin de üstten beyaz ışık geliyor beyaz bozabilir biraz. Beyaz ışıkta daha renkli yeşil veya sarı gibi renkler çok güzel gösterir kendini.

Benim kafama bir şey takıldı. Aynı işlemi ben de yapmak istiyorum fakat internetteki hazır satılan kabloları aldığımızda güç kaynağına nasıl bağlayacağız? Güç kaynağının modüler mi olması gerekir?

Benim kafama bir şey takıldı. Aynı işlemi ben de yapmak istiyorum fakat internetteki hazır satılan kabloları aldığımızda güç kaynağına nasıl bağlayacağız? Güç kaynağının modüler mi olması gerekir?
Yok hayır illa modüler olması gerekmiyor. Gelen kabloları birbirine takıyorsunuz sadece. Uzatma kablosu gibi düşünebilirsiniz. Eğer illa tüm kablolar sleeve olmasını istiyorsanız modüler güç kaynağı almanız gerekiyor.

Yok hayır illa modüler olması gerekmiyor. Gelen kabloları birbirine takıyorsunuz sadece. Uzatma kablosu gibi düşünebilirsiniz. Eğer illa tüm kablolar sleeve olmasını istiyorsanız modüler güç kaynağı almanız gerekiyor.
Evet uzatna gibi olabilir aslında mantıklı eğer kasanın arkasinda yeterli boşluk varsa kulanılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı