Sleeved kablo alınmalı mı?

• Konuyu başlatan PuMaT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 3B
Bence almayın çünkü kasa camı karartmalı olacak. Ben Corsair Carbide Spec Delta kullanıyorum karartmalı camı var kabloyu görmüyorum dikkatli baksam görüyorum ama rengi belli olmuyor.

SilverStone ve EVGA PSU'ların kablo yapısı farklı olduğundan böyle bir şey çıkmış. (Tellerden bahsediyor ama o kadar bilgim yok)

Şaşırtıcı sonuçlar, 12V bir cihaza 5V fişe takarsan beklenen sonuca ulaşamazsın tarzı bir şey diyor videoda.

Gerçekten sistemde bir arıza olacak ve bunun nedeni aldığın şık kablo olacak...

Gerçekten kötü bir o kadar da şaşırtıcı durum.

Eki Görüntüle 817563
Bu video yıllar önce bir Techtuber üst üste iki bilgisayarını bu sebepten yaktığı için çıkmıştı, ben o zaman izlemiştim konuyu görünce aklıma geldi.

Amacım kimseyi korkutmak heves kaçırmak değil, sadece aklınızın bir köşesinde bulunsun isterim.

Daha ucuz bulamadım. Bulduysanız link atabilir misiniz?
Hocam aliexpress'de MOD yapan satıcılar var. Bende onlardan almıştım. İstediğiniz gibi yapıyorlar. FormulaMOD olması lazım.

Dosya Ekleri

• IMG_6084.JPG
    IMG_6084.JPG
    76,5 KB · Görüntüleme: 79
@ragnarock492 hocamın dediği kafamı karıştırdı biraz.

Kaynakta aslında ekleme kablosu değil direk PSU girişlerine farklı kablo bağlamaktan bahsediliyor. Extension yani ekleme yapıldığında aynı riskler geçerli olmayabilir. Uzun lafın kısası bir iddia atıyorum ortaya fakat bunu kanıtlayabilecek, test edebilecek ekipmana sahip değilim. GN kanalının sözüne güvenerek konuşuyorum sadece.

Farklı markalara ait kabloları kullanmayın bence.
Linç yemeden size kaynak bırakıyorum, kimse ile uğraşacak enerjim yok. Bildiğiniz gibi yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SilverStone ve EVGA PSU'ların kablo yapısı farklı olduğundan böyle bir şey çıkmış. (Tellerden bahsediyor ama o kadar bilgim yok)

Şaşırtıcı sonuçlar, 12V bir cihaza 5V fişe takarsan beklenen sonuca ulaşamazsın tarzı bir şey diyor videoda.

Gerçekten sistemde bir arıza olacak ve bunun nedeni aldığın şık kablo olacak...

Gerçekten kötü bir o kadar da şaşırtıcı durum.

Eki Görüntüle 817563
Alınmaz diyorsunuz yani?

Phanteks kabloları kullanıyorum bende memnunum ama bana eksik geldi 3000 serisi kart alacağım 4 pinli CPU kablosu + 1 PCI-e kablosu eksik kalıyor moralim bozuldu. Ama kablo kalitesi gayet iyi fiyatları da piyasada bulabileceğin en ucuz kablodur.

Geri
Yukarı