SLI GTX 770 mi yoksa Gtx 970 mi almalıyım?

Enochian

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar gtx 970 almayı düşünüyorum fakat Vatan bilgisayarda gezerken bir kart ilgimi çekti Asus gtx 770 rog poseidon 800 küsür Tl'ye indirime girmiş, sizce tek 970 almakmı yoksa sli 770 poseidon'a paraya kıymakmı?

Şimdi ikitane GTX 770 alırsan, güç kaynağın bunu karşılayabilecek mi önce? Kasanda ve anakartında bu iki karta yer var mı? Ayrıca 400TL daha fazla vereceksin. Bunun dışında bir de bazı oyunlar SLI destekli olmayacak, tek ekran kartıyla oynayacaksın.

Zaman zaman oyunlar SLI modunda sorun çıkarıyor. Güncelleme ve patch bekleyeceksin. Her zaman forumca tek bir kart almayı, ama güçlü bir kart almayı tavsiye ediyoruz. Ayrıca yüksek FPS almak için SLI düşünme, kullandığın çözünürlüğü yükselteceksen SLI'a yönel.

Bence 970 almalısın hem yeni teknoloji hemde her oyun SLI desteği yok sorun çıkartır anca size sürücüler vb. konuda son olarak dediğim gibi bende Msı GTX970 kullanıyorum ve memnunum ve kendi fikrimce GTX970 almalısınız.

Tamam teşekkür ederim , elimdeki kasa xigmatek talon 750w 80+ silver güç kaynağı var , anakart daha almadım yavaş yavaş topluyorum , asus z97-pro gamer düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı