Slime Rancher 2 oynamak için ekran kartı önerisi

yagiz55

Decapat
Daha fazla  
CS:GO, Valorant, Minecraft, GTA 5 ve Slime Rancher 2 için en ucuza ekran kartı hangi model ve ne kadara bulabilirim? Genelde Slime Rancher disindaki oyunlar fazla gereksinim istemiyor ama Slime Rancher 2 iyi bir ekran kartı istiyor. Sizce en ucuza hangi model ekran kartı bulabilirim bu oyunlar için?

CS:GO, Valorant, Minecraft, GTA 5 ve Slime Rancher 2 için en ucuza ekran kartı hangi model ve ne kadara bulabilirim? Genelde Slime Rancher disindaki oyunlar fazla gereksinim istemiyor ama Slime Rancher 2 iyi bir ekran kartı istiyor. Sizce en ucuza hangi model ekran kartı bulabilirim bu oyunlar için?
Hocam elinizde sistem var ona mi takacaksiniz yoksa sifirdan mi toplayacaksiniz?

Şu anda elimde 2K var üstüne ekleyeceğim,ama benim için bu oyunları çalıştıracak en uygun bir ekran kartı lazım orta ayarda oynatsın yeterli bana.
Hocam 2K ya sifiri biraktim Windows 10 acacak 2. el sistem bile zor bulursunuz.
Orta ayarlar hayatta mumkunati yok en az 6-8K gerekli oda 2. el. Sifir sistem ise orta ayarlada oynatacak 7-10K lazim.

Hocam 2K ya sifiri biraktim Windows 10 acacak 2. el sistem bile zor bulursunuz.
Orta ayarlar hayatta mumkunati yok en az 6-8k gerekli oda 2. el. Sifir sistem ise orta ayarlada oynatacak 7-10k lazim.

Hocam zaten 2K sadece ekran kartı için var şu an Max 4-5 k ya iyi bir ekran kartı bulamaz mıyım?

Hocam zaten 2K sadece ekran kartı için var şu an Max 4-5 k ya iyi bir ekran kartı bulamaz mıyım?
Sirf ekran kartiyla olmuyor, suan ki sisteminiz nedir?

Sirf ekran kartiyla olmuyor, şu anki sisteminiz nedir?

Şu anki sistem hiçbir şey açmıyor zaten açtığı CS1.6 ben yine de bildiklerimi söyleyeyim.
İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60GHz

2 GB RAM.

32 Bit işletim sistemi.

Windows 7 Home Basic.

256MB ekran kartı.

Şu anki sistem hiçbir şey açmıyor zaten açtığı CS1.6 ben yine de bildiklerimi söyleyeyim.
İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60GHz

2 GB RAM.

32 Bit işletim sistemi.

Windows 7 Home Basic.

256MB ekran kartı.
Hocam bu sistem bir ise yaramaz, en iyisi bunu elden cikarip, 4-5K ya ikinci el sistem bakin.
@messinicocugu hocam yardimci olur size.

Yeni konular

Geri
Yukarı