Çözüldü Slime Rancher 2'de Online var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Ben şu an Online'yi göremedim ama Steam sayfasında etiketlerde çok oyunculu etiketi var. Nasıl giriliyor ya da biraz gelişince falan mı girebiliyoruz? Online bilen var mı? Xbox'tan Game Pass'ten oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir çok oyunculu etiketi bulunmuyor. IMG_20220923_203342.jpg

Önemli olan özelikler kısmındaki bilgiler.

Ben özelliklerde görüğümü iddia etmedim. Kesinlikle Online varda demedim zaten soru sordum ama yanlış benmişim gibi etiketlerde çok oyunculu etiketi bulunmuyor dediniz bir dahaki cevaplarınızda dikkatli olmanı öneririm burada bir soru soruyorum hayal görmüşüm gibi bana yok diyorsun sonra özelliklere çeviriyorsunuz soruma adam gibi cevap verin ya da hiç vermeyin ayrıca attığınız görseldede özellikler kısmı var etiketler kısmı bile yok ama yazınızda etiketten bahsetmişsiniz soruma basit cevap verin yukarıdaki arkadaş gibi şu anlık yok demek bu kadar zor değil umarım bir daha başkasına böyle saçma sapan cevaplar yazmazsın ilk başta özelliklerde yok deseniz sorum çözüm bulacaktı ama evirip çeviriyorsunuz iyi günler.

Geri
Yukarı