Slmgr /rearm komutunun işlevi nedir?

Lisans bilgilerini sıfırlayıp işletim sistemini 30 gün daha ücretsiz kullanılmasını sağlar. İşletim sistemlerini ücretsiz kullanım süresi 30 gündür. Ancak bu parametre ile süre 30 gün daha uzatılabilir. Tabi bu 3 kere yapılabilen bir işlemdir ve toplamda 120 gün boyunca işletim sistemini deneme lisansı ile kullanabilmenizi sağlar.
Alıntıdır.

Lisans bilgilerini sıfırlayıp işletim sistemini 30 gün daha ücretsiz kullanılmasını sağlar. İşletim sistemlerini ücretsiz kullanım süresi 30 gündür. Ancak bu parametre ile süre 30 gün daha uzatılabilir. Tabi bu 3 kere yapılabilen bir işlemdir ve toplamda 120 gün boyunca işletim sistemini deneme lisansı ile kullanabilmenizi sağlar.
Alıntıdır.

Slmgr -rearm yazdığımızda da aynı işlevi mi görüyor?

Alıntıdır.
3 kere ile sınırlı değildir, Bunu kontrol etmek için de bir komut bulunmakta.
Kod:
slmgr -dlv
Bu kodu yazarsanız bir pencere açılır, bu pencerede "Remaining Windows rearm count" yazısının karşısındaki sayı bu döngünün tekrarlanma sınırını gösterir.

3 kere ile sınırlı değildir, bunu kontrol etmek için de bir komut bulunmakta.
Kod:
slmgr -dlv
bu kodu yazarsanız bir pencere açılır, bu pencerede "remaining Windows rearm count" yazısının karşısındaki sayı bu döngünün tekrarlanma sınırını gösterir.

Kalan Windows yeniden etkinleştirme sayısı 998 yazıyor. Bu nedir?

Geri
Yukarı