Slmgr. Vbs bulunamadı hatası

KIWIX

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma İncehesap'a tamire göndermiştim, bilgisayara format atıp geri yolladılar bir bilgisayarcı edasıyla. Bugün Windows'u aktifleştirmeye çalıştığımda 'slmgr. Vbs bulunamadı' hatası ile karşılaşıyorum. Biraz araştırdım ama bununla ilgili internette doğru düzgün hiçbir makale yok. Var mı bilgili bir dostumuz, yardıma muhtacız :D

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma yeni format attım ve bununla birlikte her dosyam, Windows'um vs. gitti. Bugün tekrar aktifleştirmeye çalıştığımda 'slmgr. Vbs bulunamadı' hatası ile karşılaşıyorum. Biraz araştırdım ama bununla ilgili internette doğru düzgün hiçbir makale yok. Var mı bilgili bir dostumuz, yardıma muhtacız :D
ISO nereden indirdin? Lisans ile alakali, belki diyorum KMS olan bir ISO vardir ve o yuzden Bypass edilmistir.

ISO nereden indirdin? Lisans ile alakali, belki diyorum KMS olan bir ISO vardir ve o yuzden bypass edilmistir.

Hocam anlayacağım dilden anlatırsanız iyi olur pek bilgim yok, etkinleştirmeyi internette bulduğum güvenli bir yazılımla deniyorum. Bu formattan önce sayısız bilgisayarda ve kendi bilgisayarımda denemiştim ve olmuştu yazılım, şimdi nedense olmadı.

Hocam anlayacağım dilden anlatırsanız iyi olur pek bilgim yok, etkinleştirmeyi internette bulduğum güvenli bir yazılımla deniyorum. Bu formattan önce sayısız bilgisayarda ve kendi bilgisayarımda denemiştim ve olmuştu yazılım, şimdi nedense olmadı.
Format attiginiz USB'ye ISO yazdirmis olmalisiniz. Iste o ISO'yu nereden indirdiniz? Yoksa sistemin kendi ayarindan mi sifirladiniz? Eger oyle yaptiysaniz sorun olmus olabilir belki ISO indirip USB'ye Rufus ile yazdirin. Oyle kurulum yapin.

Format attiginiz USB'ye ISO yazdirmis olmalisiniz. Iste o ISO'yu nereden indirdiniz? Yoksa sistemin kendi ayarindan mi sifirladiniz? Eger oyle yaptiysaniz sorun olmus olabilir belki ISO indirip USB'ye Rufus ile yazdirin. Oyle kurulum yapin.

Hocam belirtmeyi unutmuşum affınıza sığınıyorum. Daha önce bir konu oluşturmuştum İncehesap'a bilgisayar göndermekle alakalı. Gönderdik bilgisayarı tamire, format atıp her şeyimi silip yollamışlar sormadan, Windows'u öyle kurmuşlar.

Hocam belirtmeyi unutmuşum affınıza sığınıyorum. Daha önce bir konu oluşturmuştum İncehesap'a bilgisayar göndermekle alakalı. Gönderdik bilgisayarı tamire, format atıp her şeyimi silip yollamışlar sormadan, Windows'u öyle kurmuşlar.
ISO hasarli da olabilir kontrolsuz kurulduysa, bir UEFI ISO hazirlayip tekrar format at diyecegim ama Windows cok bilmiyorum o yuzden hemen son care olan formati onermeyeyim. Bilgili insanlari bekleyelim 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı