SLR 200 vs SLR 400 vs RC 100

TicketedLawyer

Hectopat
Merhaba. Teçhizat hariç 1800 TL bütçem var ve yol/yarış bisikleti almak istiyorum. Araştırmalarım sonucunda bu üç ürün arasında kaldım.
Bianchi SLR 200 ve SLR 400 arasında maşa ve kadro farkı yok, vites ve bazı aksamlarda farklılık var. Buna karşın KRON RC 100 kadrosu double butted, Bianchi olanlar triple butted. Çok fark olur mu?
Uzun lafın kısası bu üç modelden hangisini almalıyım sizce?
@BilgisayarKurdu

Son düzenleme:
Merhaba. Teçhizat hariç 1800 TL bütçem var ve yol/yarış bisikleti almak istiyorum. Araştırmalarım sonucunda bu üç ürün arasında kaldım.
Bianchi SLR 200 ve SLR 400 arasında maşa ve kadro farkı yok, vites ve bazı aksamlarda farklılık var. Buna karşın KRON RC 100 kadrosu double butted, Bianchi olanlar triple butted. Çok fark olur mu?
Uzun lafın kısası bu üç modelden hangisini almalıyım sizce?
SLR 200'ü elemeni tavsiye ederim.

Bence SLR 400 al. Diğerleri hep tourney kullanıyor.

Bianchi SLR 400 modelini almaya karar verdim, 1998TL fiyatı var. Bu bisikleti tercih etmemin sebebi CLARIS (R2000) vites kullanan en uygun fiyatlı bisiklet olması. Dezavantajı var mıdır? Uygun bir tercih midir? Üstünde değişiklik yapmam gerekir mi? Almadan önce sizin görüşlerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı