SM-J500H telefona iOS kurma

Eğer seni tatmin edecekse telefonunu rootlayıp Xposed kullanarak sistemin görünümü ile oynayabilirsin. IOS'a yakın bir görünüm elde etmek için de çeşitli modifikasyonlar vardır mutlaka.

Hocam artık anlayın. Android cihazlara helede Samsung'lara hiçbir şekilde iOS kuramazsınız. Sadece Custom ROM'lar kurabilirsiniz.

Hmmm. Bu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence kurulabiliyor ama Apple Android telefonlara destek vermiyor bence.

Bu açıdan bakarsan cep telefonuna Windows 11 kurulabilir. Android açık kaynak kodlu olduğu için ben evimde sıfırdan telefon üretsem içerisine Android kurabilirim, ancak IOS'da böyle bir durum söz konusu değil. iOS işletim sistemleri belirli donanımlarla uyumlu çalışacak şekilde sunuluyor bu da kağıt üzerinde sayısal değerlerin (çekirdek sayısı, RAM) düşük olmasına karşılık iOS telefonların Android cihazlardan daha akıcı olmasını sağlıyor. Apple bunu açık kaynak kodlu olarak sunarsa o zaman kimse iPhone cihaz almaz, yükler elindeki cihaza zaten uyumlu sürücülerde olacak.

Cihazın için bir geliştirici farklı bir işletim sistemi yazmadığı sürece farklı bir işletim sistemi bulamazsın. Android zaten Linux tabanlı ancak birisi çıkıp Ubuntu hazırlarsa orası başka.

Apple'dan nefret ediyorum yalnız kendi başına çalışıyor kimseyi takmıyor ama insanlar onun hayranı.
Tabi ki de öyle yapacaklar. Yoksa Apple diye bir marka olmasına ne gerek var? Ayrıca ios'u android cihazına nasıl kurabilirsin bir düşün. Olamaz öyle birşey. Bunun yerine ios işletim sistemli bir telefon almalısın.

Eğer seni tatmin edecekse telefonunu rootlayıp Xposed kullanarak sistemin görünümü ile oynayabilirsin. IOS'a yakın bir görünüm elde etmek için de çeşitli modifikasyonlar vardır mutlaka.
kanka bu kardeşimizin yaşı küçük gibi kurarken yanlış bir şey yapar uğraştırmayalım

Apple'dan nefret ediyorum yalnız kendi başına çalışıyor kimseyi takmıyor ama insanlar onun hayranı.
O zaman NVIDIA'dan da nefret et mesela. DLSS teknolojisini diğer ekran kartlarında kullandırtmıyor.
Firmalar diyor ki "vereceksin paramı alacaksın ürünümü" hep böyle işler bu şeyler.
Hmmm. Bu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sadece özelleştirilmiş Android.
Replika iPhone cihazlardaki gibi.

Hmmm. Bu?

Ellenmiş iOS olması cihazı riske sokabilir. Cihaz daha mahvolabilir. Hem bu işlemin geri dönüşü yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı