SM-J710fq telefona root ve Custom OS nasıl yüklenir?

ok hemn
AIDA64 kurup sistem kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız?

AIDA64 kurup sistem kısmının ekran görüntüsünü atar mısınız?
Screenshot_20230607-184341_AIDA64[1].jpg

Son düzenleme:
İlk önce ayarlara gir. Yapı numarasına 7 kere basarak geliştirici ayarlarını aç. Oradan OEM kilit açmayı aç. Samsung USB Driver'i bilgisayarına kur. Buradan TWRP'yi indir. Bu linkten de Odin'i indir. Ondan sonra telefonunu download moda al. Odin'i indir ve AP slotuna indirdiğin tar uzantılı TWRP'yi koy. Odinin ayarlar kısmından auto rebootu kapat. Starta bas. İşlem tamamlanınca TWRP'yi kurmuş olacaksın. Ondan sonra buraya yaz.

İlk önce ayarlara gir. Yapı numarasına 7 kere basarak geliştirici ayarlarını aç. Oradan OEM kilit açmayı aç. Samsung USB Driver'i bilgisayarına kur. Buradan TWRP'yi indir. Bu linkten de Odin'i indir. Ondan sonra telefonunu download moda al. Odin'i indir ve AP slotuna indirdiğin tar uzantılı TWRP'yi koy. Odinin ayarlar kısmından auto rebootu kapat. Starta bas. İşlem tamamlanınca TWRP'yi kurmuş olacaksın. Ondan sonra buraya yaz.
Tamam Yapıyorum Hemen

kanka benim telefon kapatma tuşuda yok açamadım mavi menüyü napcam :D

Son düzenleme:
Kürdanla falan bastırabilirsin. Ya da ADB komutlarıyla halledebiliriz gibi.

Kürdanla İle denedim bence ADB ile yapalım

Kürdanla falan bastırabilirsin. Ya da adb komutlarıyla halledebiliriz gibi.
Kanka adb reboot bootloader yazdım doğrudur umarım

knk telefon dondu bence yanlış bişi yaptım :D

Telefonun pilini çektim androide geldim normal

ben başka bir telefona yaptım twrpyi açtım hatta bana custom os önerebilirmisin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı