SM-J710FQ rootlarken FRP Hijacker'da görünmüyor

Paladynee

Hectopat
Yer
C:\Users\Administrator
Daha fazla  
Meslek
Sakarya Üni. Öğrenci
Öncelikle selam Technopat ailesi, ben paladynee ve bu gece başımdan geçen olayları anlatacağım size.

Bundan yaklaşık 2 sene önce, telefonuma 2 kere root atmaya çalışmıştım, 1,5 gün uğraşların sonunda telefonu rootlayamamıştım. İkisinde de tıpatıp aynı siteden root atmaya çalıştım, beceremedim. Yok efendim TWRP (Team Win recovery project) dosya sistemini görmüyor, yok işte efendime söyleyeyim Odin attığım ROM'u kabul etmiyor, yok efendim "invalid magic string" fasa fiso ben telefonu softbrick'LED'im...

Telefonu softbrickledim softbricklemesine ama düzeltmesi pek kolay olmadı. FRP hijacker programında softbrick düzeltme modülü vardı, ancak FRP Hijacker'ın scan kısmında telefonum görünmüyordu. Hay Allah işe bak... Neyse baktım Odin'den hala görünüyor telefon, ROM yükleyeyim dedim. Kabul etmedi. Başka ROM denedim. Kabul etmedi. Başka ROM denedim. Kabul etti, ama işe bak ROM çok saçma modlarla dolu, ayarlarda böyle garip grup seçenekler var girince ayarlar uygulamasını çökertiyor falan. 2 tane stock ROM kopyam var ama "invalid magic string" hatasıyla kabul etmiyor telefonumuz kendisi sağ olsun.

Hala ve hala da FRP Hijacker'da görünmüyor ha... Neyse en azından çalışan bir işletim sistemimiz var ona da şükür...
Elinde az modlu ROM'u olan var ise bi' link atarsa çok mutlu olurum.

İyi geceler...
2023 güncelleme: Hala aynı ROM'u kullanıyorum, telefonum falan aynı. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

(Telefon bilgileri: Samsung Galaxy J7 2016, j7xelte, SM-J710fq)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı