SM-T290 kullanıcı değerlendirmesi

Bir hafta boyunca o tabletin beyaz rengini kullandım (daha doğrusu sözde kardeşim için almıştım ama o çok az kullandığı için bana kaldı), bir hafta sonunda artı ve eksi yönlerini sayacağım
Öncelikle iyi yönleri:
  • Arka malzemesi çok şık ve elde kaymıyor.
  • Bataryası çok uzun süreler gidiyor (ben bir hafta boyunca bir defa şarja taktım).
  • Depolaması gayet yeterli (bir çocuk tableti olarak bakın olaya).
  • Çocuklar için bazı modlar mevcut.
  • Performans olarak idare eder (en azından PUBG oynanıyor).
  • Isınmıyor.
  • Arayüzü.
  • OTG desteği var (artık her tablette var aslında).
  • Kamera modları (halen Pro Mod nerede Apple ?).
Kötü yönleri:
  • Ekranı (ana menüde, oyunlarda vs sıkıntı değil ama ÖZELLİKLE Web gezintisinde çözünürlük düşük olduğunu hissettiriyor ve bulanık gösteriyor).
  • Arayüzü (pozitif olarak da yazdım ama karanlık modunu ne Stock Android'e göre, ne de IOS'a göre beğendim).
  • Kamerası (hiç 6s+'a iyi diyeceğim aklıma gelmezdi ön kamera konusunda).
  • Guitar Tuna'da detayı olarak vermiyor akortu.
  • Ekran kilidini açarken neden sadece tam ortasına sürükleyince açılıyor, zaten ekran büyük
  • Tek elle kullanılmıyor.
  • Uygulamalarda sürüklemeler çalışmıyor (sadece bu cihaza özgü değil, Android ile alakalı ama artık gelmeli bu tarz özellikler).
  • Hafıza kartının sim kart açma iğnesi ile takılıyor olması (aslına çok tak-çıkar yapmayan için önemli değil hatta evde bir tane fazla bulunması iyi bile sayılabilir).
Bu cihaz hakkında ben böyle düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı