SmarThru Office kurulumu engelleniyor

batikom

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle sorunumun yazıcı ile ilgili olup konusunu bulamadığım için özür dilerim. Samsung scx-4300 model yazıcımı bağladıktan sonra windows sürücü yüklemesini kendi yaptı ve normal bir şekilde çalıştı (windows sürümüm windows 10 pro 1903). Tarayıcı özelliğini kullanmak için ise sitesinden tarayıcı driverini ve programını indirdim. Driver normal bir şekilde kuruldu fakat yazılımı olan SmarThru Office 2 programını yüklemeye çalıştığımda yüklediğim ekran görüntüsündeki gibi bir hata alıyorum ne yapmam gerekir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-10-10 122420.jpg
    Ek Açıklama 2019-10-10 122420.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 97
Öncelikle sorunumun yazıcı ile ilgili olup konusunu bulamadığım için özür dilerim. Samsung scx-4300 model yazıcımı bağladıktan sonra windows sürücü yüklemesini kendi yaptı ve normal bir şekilde çalıştı (windows sürümüm windows 10 pro 1903). Tarayıcı özelliğini kullanmak için ise sitesinden tarayıcı driverini ve programını indirdim. Driver normal bir şekilde kuruldu fakat yazılımı olan SmarThru Office 2 programını yüklemeye çalıştığımda yüklediğim ekran görüntüsündeki gibi bir hata alıyorum ne yapmam gerekir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
windows defenderi kapatip denermisiniz?

Sisteminize antivirüs kurmayı dener misiniz? Eğer aynı şey yine olursa sisteminizde zararlı yazılım var olabilir.
denedim kuruluyor bi sıkıntı yok. Bu sertifika falan önemli mi sanki bundan dolayı ama ne anlama geldiğini bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-10-10 174557.jpg
    Ek Açıklama 2019-10-10 174557.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 102
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı