SmartScreen kapatımalı mı?

Kafanız neden karışıyor? SmartScreen kapatmayın yoksa PC savunmasız kalır bu kadar basit.

Tamam fakat biriniz kapat diyor biriniz kapatma arada kaldım diyorum hocam.

Smart Screen vazgeçilmez değildir. Öyle olsa Recep Baltaş böyle bir konu açmazdı.
Windows Defender ne kadar iyiyse işte bu da o kadar iyidir. Yani olmazsa olmaz değildir. Virüs programı olan kişiler kapatabilir.

SmartScreen vazgeçilmez değildir. Öyle olsa Recep Baltaş böyle bir konu açmazdı.
Windows Defender ne kadar iyiyse işte bu da o kadar iyidir. Yani olmazsa olmaz değildir. Virüs programı olan kişiler kapatabilir.

O zaman kapatıyorum hocam böyle kurcalarsak işin içinden çıkamayız teşekkür ederim.
SmartScreen vazgeçilmez değildir. Öyle olsa Recep Baltaş böyle bir konu açmazdı.

Bu arada sadece Defender kullanıyorum hocam ekstra virüs programım yok.

O zaman kapatıyorum hocam böyle kurcalarsak işin içinden çıkamayız teşekkür ederim.

Bu arada sadece Defender kullanıyorum hocam ekstra virüs programım yok.
Defender varsa açık kalabilir. Zaten Defender ile tamamen devre dışı kalmıyor diye biliyorum. Virüs programı alırsanız kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı