Smasung A50 şarj olmuyor

Mr. Party

Hectopat
Belirttiğim gibi telefonum birden kapandı, açılmıyor ve şarj olmuyor. Bunun sebebi nedir? (telefon kapandığında şarjı vardı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da olmuştu benzer bir şey. Aşırı soğumuş dediler. Oda sıcaklığını arttırmayı deneyin ve birkaç saat bekleyin.
Kanka kutupta yaşamıyorsan böyle bir şey imkansız.

Bana kalsa şarja takıp bıraksın biraz. Bakalım şarj alıyor mu cihaz veya ısınacak mı? Takip etmeli.
Cihazın arkasına elini sürterek cihazı ısıtmayı dene ardından şarzda bırak bir süreliğine.

Şarjla alakalı bir durum değil gibi. Telefon aşırı eski değil o yüzden pat diye kapanmaz. Donanımsal bir bir sıkıntı olmuş olabilir, yapacak pek bir şey yok teknik servise başvurmanız lazım.
Bende de aynı sorun olmuştu, açmaya çalıştığımda Boot Loop'a takıldı, telefondan ümidi kestiğimden salmıştım. İki saat sonra telefon kendi kendine açılmıştı.

Ben de benzer bir sorundan az kalsın servise gönderecektim, meğer kablom arızalanmış, bir kablo edinmeyi deneyebilirsiniz.
2.Kablo işe yaramazsa ses açma ve ses kapama tuşlarına beraber basılı tutup kablo ile bilgisayara bağlayıp download moda almayı deneyebilirsiniz.
3.ses kısma ve powera uzun 7-8 saniye basılı tutup restart atmasını sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı