SMG-532F Soft brick kaldırma

NopeRate

Hectopat
Merhaba,
Ben Samsung SM-G532F Modeline sahip bir kullanıcıyım.

Telefonum açılışta modelini belirtmiyor. Sadece siyah bir ekran ve sonrasında samsung yazısı.

Sorunum şu;
Telefonumu rootlamak için Download Mode'a aldım ve yeni bir arayüz yüklemeye çalıştım. Her şey çok güzel gitti ancak tekrar başlatana kadar... Artık telefona erişimimi kaybettim. Gördüğüm tek şey yanıp sönen bir "SAMSUNG" yazısı...

Erişebildiğim kısımlar :
- Download Modu
- Açılış

Şu linkte belirtildiği gibi telefonun yazılımını tekrar yüklemeyi düşünüyorum. Veya yapabileceğimiz başka bir şey var ise yardımınıza ihtiyacım olacak ;

Link :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,
Ben Samsung SM-G532F Modeline sahip bir kullanıcıyım.

Telefonum açılışta modelini belirtmiyor. Sadece siyah bir ekran ve sonrasında samsung yazısı.

Sorunum şu;
Telefonumu rootlamak için Download Mode'a aldım ve yeni bir arayüz yüklemeye çalıştım. Her şey çok güzel gitti ancak tekrar başlatana kadar... Artık telefona erişimimi kaybettim. Gördüğüm tek şey yanıp sönen bir "SAMSUNG" yazısı...

Erişebildiğim kısımlar :
- Download Modu
- Açılış

Şu linkte belirtildiği gibi telefonun yazılımını tekrar yüklemeyi düşünüyorum. Veya yapabileceğimiz başka bir şey var ise yardımınıza ihtiyacım olacak ;

Link :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Telefona toplu bir şekilde ROM atın. Bootloader gibi kısımlar dahil.

Belirttiğiniz yazılımı kurdum ve güncelleştirdim. Açılışta artık model gözüküyor ve arayüze de girebiliyorum. Ancak bu telefona bir türlü root atamadım. Ne yapıp ne ettiysem olmadı...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı