GM E-Tab 4 Soft Brick Düzeltme

lifestyle

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
General Mobile E-Tab 4 isimli tableti rootladım. Ardından TWRP ile tableti temizlerken aldığım yedeği de yanlışlıkla sildim. İnternal Storage diye geçiyor sanırım sildiğim bölüm. Tableti açmaya çalışırken içinde işletim sistemi olmadığından sistem donuyor ve açılmıyor. Sanırım bu olaya da ''Soft Brick'' deniyormuş. Yaklaşık 6-7 saattir bu tablet için uğraştım. Yaptığım ufak bir dikkatsizlik yüzünden tablet şuan işlevsiz durumda. Bu işlerden de çok fazla anlamam. Tableti yeniden çalışır hale getirmek istiyorum. Yardımlarınız bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
TWRP düzgün bir şekilde işliyorsa E-Tab 4'ün Stock ROM'unu indir. USB belleğe atıp OTG kablosu ile tablete bağla. Oradan da TWRP üzerinden ROM'u seçip yükle.
TWRP düzgün bir şekilde çalışıyor. Bazı arkadaşlarımın yardımıyla internet üzerinden orjinal rom back up dosyalarını buldum ve yükledim. Tablet sorunsuz bir şekilde Açıldı. Cevabınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı