Çözüldü SMG-X7 İmleç Yavaş Hareket ve Gecikme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheFrostbolio

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar farem SGM-X7, yeni bir bilgisayar aldım. Önceden sorunsuz çalışan farem şimdi hem geç algılıyor hem orta tuş çalışmıyor hem de hafif tutukluk yapıyor. USB Portlarımda bir sıkıntı mı var diye BIOS'a girdim. BIOS'da gayet normal çalıştı fare, fakat Windows açılınca aynı sorun oldu. Fareyi başka bir bilgisayarda denedim orada da sıkıntı yok. Fare yazılımı güncel diyor, lütfen yardım edin. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü kontrol edin. Örneğin Full HD'de kullanıyorsanız, 1920x1080p yerine 1920x1080i olabilir. P olacak şekilde ayarlı olduğundan emin olun. Ekran kartınızın denetim masasından ulaşabilirsiniz bu ayara.

Çözünürlüğü kontrol edin. Örneğin Full HD'de kullanıyorsanız, 1920x1080p yerine 1920x1080i olabilir. P olacak şekilde ayarlı olduğundan emin olun. Ekran kartınızın denetim masasından ulaşabilirsiniz bu ayara.
Çözünürlüğüm 1440 x 900 NVIDIA Denetim Masasından baktım yanında 'i' felan yok. Çözünürlük normal başka bir önerin var mı ?

Klavye ve fareyi okuyan girişler USB belleklerimi okumuyor. Lütfen bilgisi olan yok mu ?

Sorunu çözdüm INTEL'in sitesinden USB 3.0 Host Controller'larını indirdim. Sorun çözüldü. Çok yardımcı oldunuz teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı