Smile ADSL CS:GO ve Diğer Oyunlarda Ping Sorunu

50050

Kilopat
Makaleler
9
Selamlar.

Smile ADSL'nin 50GB AKN'li 8Mbps internet paketini kullanıyorum.

Speedtest.net sonuçlarım: Speedtest.net by Ookla - My Results

Düne kadar pingim 15 iken, bugün 45-100 arası değişiyor. Bu da oyunda pingin server uzaklığına göre katlanması demek oluyor. Müşteri hizmetlerini 6 defa aradım, altısında da bizden kaynaklı değil dediler. Pinge müdahele edemeyiz dediler.

Oyunlarda serverlara göre pingim 150 civarı. Dün aynı sunucuda 70-80 arasıydı.

Modemim: AirTies RT 204v3
Switch: ZyXEL ES-108E

Kablolu bağlantı kullanmaktayım. Bağlantı sağlarken hiç bir bilgisayar veya telefon bağlantı kurmuyor, ben de tüm programları kapatarak oyuna giriyorum. Nasıl çözebilirim?

Önemli Not: Bunun gibi reklamlar çıkmaya başladıktan sonra ping sorunum oluştu. Chrome'u silip yükledim, Programlar ve Özelliklerden en son ne yüklenmişse hepsini kaldırdım, sorun devam ediyor.

1088784-11.jpg

Windows 10 Pro kullanmaktayım.

Malwarebytes Anti Malware ile DNSUnlocker yazılımı kaldırabilirsin, ekstra olarak modem değerlerini paylaşır mısın?

Malwarebytes Anti Malware ile DNSUnlocker yazılımı kaldırabilirsin, ekstra olarak modem değerlerini paylaşır mısın?
Tabi paylaşabilirim. Modem arayüzünden hangi menü altında yer alıyor modem değerlerim?

SpyHunter adlı programla bilgisayarımı taradım, saçma sapan virüsler bulaşmış her halde. :(

1088784-11.jpg

Hat değerlerin güzel, arkanda planda başka uygulamaların kullanmadığını kontrol et. Ayrıca DNSUnlocker yazılımını kaldırmayı unutma. (y)

Hat değerlerin güzel, arkanda planda başka uygulamaların kullanmadığını kontrol et. Ayrıca DNSUnlocker yazılımını kaldırmayı unutma. (y)
SpyHunter 4 programı taramayı bitirdi, sonunda sil dedim 40 dolar istedi. Biliyordum böyle olacağını. :( Sizin dediğinz program zaten vardı, onunla da taramayı başlattım. Şu anda bitmek üzere. İnşallah bunda da tarama bittikten sonra sürpriz ücret istemez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı