Smmpazar sitesinden alınan Discord servisi 1 haftadır teslim edilmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeratDGN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, tam olarak 1 hafta önce smmpazar sitesine bakiye yükledim ve Discord servisi satın aldım. Satın almamın ardından siparişimin teslim edilmesini 1 haftadır bekliyorum, mesajlarımada görüldü atılmakta. Paramın içeride kalması durumunda neler yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Merhaba, tam olarak 1 hafta önce smmpazar sitesine bakiye yükledim ve Discord servisi satın aldım. Satın almamın ardından siparişimin teslim edilmesini 1 haftadır bekliyorum, mesajlarımada görüldü atılmakta. Paramın içeride kalması durumunda neler yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Müşteri Memnuniyetinin Adresi - Şikayetvar üzerinden şikayetinizi dile getirmeniz belki sorununuza yardımcı olacaktır.

Teslim edildi mi? Bende bugün 100 TL'lik bir alışveriş yaptımda.

Teslim edildi mi? Bende bugün 100 TL'lik bir alışveriş yaptımda.
Hayır, siparişimi iptal ettiler. Parada sitede kaldı, hiçbirşey yapamıyorum. Mesajlarda dönüş sağlamıyorlar, dolandırıldım diyebilirim. Tek ümidim paytr den olacak, şuanda paytr ile irtibat içerisindeyim. Toplamda 1000tl yatırdım.

Hayır, siparişimi iptal ettiler. Parada sitede kaldı, hiçbirşey yapamıyorum. Mesajlarda dönüş sağlamıyorlar, dolandırıldım diyebilirim. Tek ümidim paytr den olacak, şuanda paytr ile irtibat içerisindeyim. Toplamda 1000tl yatırdım.
Daha bilindik smm sitelerine yönelmeniz faydalı olacaktır.

Hayır, siparişimi iptal ettiler. Parada sitede kaldı, hiçbir şey yapamıyorum. Mesajlarda dönüş sağlamıyorlar, dolandırıldım diyebilirim. Tek ümidim PayTR'den olacak, şu anda PayTR ile irtibat içerisindeyim. Toplamda 1000TL yatırdım.

Ben dün aldım 100 TL'lik ama çok araştırmadım, dün 00:20'de aldım ancak hala teslim edilmedi.
Beklemedeyim ve nasıl iptal ettirdiniz? Benim desteğime bile bakmadılar.

Ben dün aldım 100 TL'lik ama çok araştırmadım, dün 00:20'de aldım ancak hala teslim edilmedi.
Benimkinede bakmıyorlar, cevap vermeden siparişi iptal etti.

Eğer teslim etmezse ve ödemeyi PayTR üzerinden yaptıysanız, payTR ile iletişime geçin. Şikayetlerin artmasıyla işlem uygularlar diye tahmin ediyorum. ŞikayetVarada yazabilirsin, ben payTR den sonuç geldikten sonra yazacağım

Kendileri iade sağladılar, smmpazar ekibine teşekkür ederim. Sorun kalmamıştır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı