Smok NORD 4 ile RPM 2 coil farkları nelerdir?

Hocam eğer ki sigara için içecekseniz RPM. Nargile için ise RPM2. ben kendim daha fazla buhar ve aroma performansı için RPM2 kullanıyorum. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Salt likit sigara içimi içindir. Sigarayı bırakmak için kullanacaksanız RPM kullanın.

Ben nargile için kullanıyorum ve buradan alıyorum Sigara için kullandığım zamanlar da buradan alıyordum. OOPS Likit

Ama bahsetmek isterim, normalde ağır sigara içen birisiyim ve salt likit kullanınca ciğerim iflas etti resmen.

Selam, elimde nord 4 var. İkinci el olarak aldığım için yalnızca RPM mesh coil vardı içinde. Ne likit koyarsam sırf duman alıyorum hiç tad alamıyorum. Ben istiyorum ki likitin aromasını da alayım. Bu bağlamda sanırım sizin dediğiniz üzere RPM2 kullanmam lazım. Ama hangi Ohm'da RPM2 coil almalıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam o tip cihazlar güzel değil. Ve özellikle belli bir süre sonra nargile isteyince kullanamıyorsunuz. Bende nord 4 var hem sigara içimi hem de nargile içimi için. Fiyatı da sizin aldığınızdan biraz fazla. Güvenilir site olarak da buharkeyf öneririrm. Ama ben de şu anda cihazımı değiştirmek istiyorum. Artık sigara ile işim bitti elektronik sigarada nargile kullanıyorum. Bu büyük cihazlar var ya pamuklu olanlar. Onlardan istiyorum. Durumum el verdiği zaman değiştireceğim ama şu anda nord 4 cihazımdan memnunum.
Hocam buharkeyfden bende aldım nord 4 bugün siz ürün doğrulama yaptınız mı ben yaptım lakin QR koddaki ürün RPM c kit diye bir ürün buharkeyf çakma ürün sattı diye düşünüyorum

Hocam buharkeyfden bende aldım nord 4 bugün siz ürün doğrulama yaptınız mı ben yaptım lakin QR koddaki ürün RPM C kit diye bir ürün buharkeyf çakma ürün sattı diye düşünüyorum.

Satmamıştır. Orijinaldir, sorunuz varsa ben cevaplayamam. Cihazı uzun zamandır kullanmıyorum. Hem sigarayı hem de e sigarayı bıraktım.

Geri
Yukarı