Smok Nord 4 vs Nord 5

Hocam selam, bende hiç sigara kullanmadım. 0(nikotinsiz) ya da 3-6-9-12'deki 3'lük minimum nikotinli olandan ikisinden biri ile kullanmayı düşünüyordum.

NORD5 ve IPX80 arasında kaldım. Bende. Sigara ile alakam yok. Keyfi ve lezzetli fresh tatlar ile kullanmak için almak istiyorum. Mantık şudur değil mi, IPX80 veya NORD5 alıyorum. Makine kurulu geliyor. Sonra sadece istediğim lezzette bir likit alıyorum. Pamuk ateşleme cart curt içinde kurulu geliyor mu nasıl oluyor bu işler tam olarak

Pamuk gelmiyor hocam, içinde pamuk olan demir şeyler geliyor, adı coil zaten. Nord 5'te sanırsam direkt kurulu şekilde geliyordu. Fakat IPX80'de kendiniz takıyorsunuz. Zaten aşırı basit bir şey takması.
Ateşleme ise cihaz üzerinden kendinize göre watt ayarı yapıyorsunuz, yaptığınız ayara göre cihaz ya daha az, ya da daha çok duman veriyor. Keyfinize kalmış.
Ben ise maalesef normal sigaraya başladım. Elektroniği bıraktım tamamen.

Hocam selam, bende hiç sigara kullanmadım. 0(nikotinsiz) ya da 3-6-9-12'deki 3'lük minimum nikotinli olandan ikisinden biri ile kullanmayı düşünüyordum.

NORD5 ve IPX80 arasında kaldım. Bende. Sigara ile alakam yok. Keyfi ve lezzetli fresh tatlar ile kullanmak için almak istiyorum. Mantık şudur değil mi, IPX80 veya NORD5 alıyorum. Makine kurulu geliyor. Sonra sadece istediğim lezzette bir likit alıyorum. Pamuk ateşleme cart curt içinde kurulu geliyor mu nasıl oluyor bu işler tam olarak

Fakat size önerim kesinlikle IPX80 almanız.
Bataryası olsun, hava kanalları olsun, likit haznesi olsun vesaire kesinlikle Nord 5'ten kat kat başarılı bir cihaz.

Size naçizane önerim hocam, ister uygulayın ister uygulamayın, hiç başlamayın, denemeyin bile. Ben başladım sonucu belli. İradeniz sağlam ise, kendinize güveniyorsanız kendiniz bilirsiniz.

Fakat iradeniz güçlü değilse; 1-2 ay sonra benim gibi tekelde sigara paketi alırken bulursunuz kendinizi.

Bence başlamayın hiç.

Son düzenleme:
Pamuk ve demir satın alman gerek.
Satıcı hiçbir şeye gerek olmadığını sadece coilin 4-5 haftada değiştirilmesi gerektiğini söyledi. İçinde geliyor diye biliyorum.

• 1 Adet Smok IPX 80
  • 1 Adet IPX 80 RPM 2 Kartuşu 5.5 ml
  • 1 Adet RPM 2 Mesh 0.16ohm Coil
  • 1 Adet RPM 2 DC 0.6ohm MTL Coil
  • 1 Adet Type C Şarj Kablosu

Satıcı hiçbir şeye gerek olmadığını sadece coilin 4-5 haftada değiştirilmesi gerektiğini söyledi. İçinde geliyor diye biliyorum.

• 1 Adet Smok IPX 80
  • 1 Adet IPX 80 RPM 2 Kartuşu 5.5 ml
  • 1 Adet RPM 2 Mesh 0.16ohm Coil
  • 1 Adet RPM 2 DC 0.6ohm MTL Coil
  • 1 Adet Type C Şarj Kablosu
4-5 Hafta biraz sallamış arkadaş az bile kullansan RPM coiller max 3 hafta dayanır oda çok zor 1-2 haftada genellike yanar.

Hocam RPM2 coili 3 aydır kullanıyorum hala ilk günkü gibi :D
kullandığım alien teller bile 1 ayda kararıyor pamuk 4-5 günde değiştiriyorum 3 aydır bir coili kullanıyorsan o coilin yanmama gibi bi olasılığı yok birde dl cihazda gözümle görmeden 3 ay yanımda kullanmadan inanmam valla :D Esf den rpm 2 coil ile ilgili yorumlar belli 3 ay gibi bir coil süresi hiçbir coilde yokki

Yeni konular

Geri
Yukarı