Smok NORD 4 likit önerisi

Ürün elıme gectı orjınal ve sıfır bır ürün yanında hedıye bır lıkıt yollamışlar fakat aşırı dandık kesınlıkle lıkıt alacagım fakat bazı sorularım var

1.adaptor ile mi şarj etmelıyım yoksa sadece USB kablo ile mi ve kac dk şarjda durmalı takmak ıcın şarjı tamamen bıtmelımı.

2. 2 adet başlık geldı ben RPM2 olanı taktım doğru mu bir de lıkıtı ne kadar doldurmalıyım smok yazısının altına kadar doldurdum bıraz daha yer var.

3.lıkıtı ılk koydum ve dırek cektım yanık karton tadı geldı fakar bıraz daha doldurduktan sonra 3 dk bekledım karton tatı gıttı bu normel mıdır teşekkürler.

@ard50500

@nasreddin hoca

@elricstein

Ürün elıme gectı orjınal ve sıfır bır ürün yanında hedıye bır lıkıt yollamışlar fakat aşırı dandık kesınlıkle lıkıt alacagım fakat bazı sorularım var

1.adaptor ile mi şarj etmelıyım yoksa sadece USB kablo ile mi ve kac dk şarjda durmalı takmak ıcın şarjı tamamen bıtmelımı.

2. 2 adet başlık geldı ben RPM2 olanı taktım doğru mu bir de lıkıtı ne kadar doldurmalıyım smok yazısının altına kadar doldurdum bıraz daha yer var.

3.lıkıtı ılk koydum ve dırek cektım yanık karton tadı geldı fakar bıraz daha doldurduktan sonra 3 dk bekledım karton tatı gıttı bu normel mıdır teşekkürler.

@ard50500

@nasreddin hoca

@elricstein

Son düzenleme:
Hocam coili ilk kez takınca likit doldurduktan sonra 5 dakika bekleseniz iyi olur. Pamuk ıslanmadan kullanırsanız pamuk yanar. Muhtemelen pamuğu yakmışsınız

İstediğiniz gibi şarj edebilirsiniz.

Dolum konusunda bilgi sahibi değilim ama %80 doldurun mesela. Cihazdan hiç kullanmadım.

Likit olarak meyve istiyorsanız efkar mango, kavun, kırmızı elma esmeray ve barbaros,
Tütün istiyorsanız silahlı, tiryaki, çevik, hayat ve kocatepe tester alıp deneyebilirsiniz

Hocam coili ilk kez takınca likit doldurduktan sonra 5 dakika bekleseniz iyi olur. Pamuk ıslanmadan kullanırsanız pamuk yanar. Muhtemelen pamuğu yakmışsınız.

İstediğiniz gibi şarj edebilirsiniz.

Dolum konusunda bilgi sahibi değilim ama %80 doldurun mesela. Cihazdan hiç kullanmadım.

Likit olarak meyve istiyorsanız efkar mango, kavun, kırmızı elma esmeray ve Barbaros,
Tütün istiyorsanız silahlı, tiryaki, çevik, hayat ve kocatepe tester alıp deneyebilirsiniz.

Cıhazın yanınad hedıye yollanan lıkıt cok kotu lıkıt sipariş edecegım fakat şu anki RPM2 slotuna dırek lıkıtı doksem tatlar karısırmı.

Nerede oturuyorsunuz?

İstanbul bu da

1701272582244.png

Discord'um

@ard50500

@nasreddin hoca

@elricstein

İstediğiniz gibi şarj edebilirsiniz elinizdeki şey pod olduğu için sorun olmaz.

RPM2 ve RPM geldiyse RPM2 sadece Smok RPM2 coilleri ile uyumludur RPM ise sadece RPM coilleri ile fark etmez.

Likiti ilk koyup çekmeden önce 5-10 dakika beklemen lazımdı direk yanık tadı gelmişse inşallah yakmamışsındır pamuğu.

Geri
Yukarı