Smok Novo 4 Mini'ye doldurulan Vozol marka likitten sonra aroma tadı gelmiyor

Merhaba, dün akşam 1 adet smok novo 4 mini aldım ve yanında Vozol marka (ne kadar orijinal bilmiyorum) likit aldım ve doldurup içtim, fakat sadece buhar çıkıyor ve aroması yok denecek kadar az. Sebebi nedir? Birine sorduğumda o cihaz salt likit ile çalışır dedi, ne yapmam gerekli? Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Hocam tam olarak yaşadığım problem. Ben de yeni aldım. Önce salt likit kullandım privacy Plus marka. Onları kullanırken güzeldi tadı ama sonrasında Vozol marka likit koydum. Ondan beridir de sadece duman ve kötü bir tat geliyor. Coil değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi var mı bir öneriniz?

Bu sektörde sadece acemilerin söylediği basit bir söz.

Şimdi basitçe anlatayım. Cihazların hepsi pg ve vg karışımı olan "base" dediğimiz likit ile sadece buhar üretir. İçerisinde nikotin girer ise "nbase" olur. İsteğe bağlı özel olarak üretilmiş aromalardan eklersek ve bunu demlenmeye bırakırsak "e-juice" veya "likit" dediğimiz şeye ulaşırız. Yine isteğe bağlı özel olarak üretilmiş efektörler katarak buz, mentol ve şeker gibi notaları ekleyebiliriz.

Salt likitle normal likit arasındaki temel fark ise:
1-)normal likitlerin içerisinde bulunan nikotin kana daha yavaş geçer.
2-)salt likitlerin içerisinde bulunan nikotin kana daha hızlı geçer.

Doyumu hızlandırmak ve gerçekten çok az duman üreten bir setup kullanıyorsak salt likit tercih edilmeli ama sizin cihazınızda öyle bir durum yok. Uyumlu coillerden 1.2 ohm olan tercihe göre salt ile içilebilir ama 0.8 ohm olan mesh olduğu için kesinlikle düz likitte doyumu sağlar.

Aromasının olmamasına gelelim. Öncelikle kullan at pod cihazlardaki gibi buram buram aroma beklemeyin.

Kullandığınız likit hakiki çakma merdivenin en altına üretilmiş bir likit ve bu tarz likitlerde koku olur aroma olmaz. Bu tarz ürünler size zarar verir çünkü içerisindeki hammaddeler nereden geldi ve ne kadar kullanıldı bilemeyiz.

Ya çok bilindik markaları tercih edeceksiniz, ya premium likit alacaksınız ya da dıy yapacaksınız.

Kullan at pod cihazlar gibi aroma gelmemesinin sebebi aşırı fazla efektör ve aroma içermesi. Hem size hem coile zarar verdiği için tercih etmiyoruz.

Hocam tam olarak yaşadığım problem. Ben de yeni aldım önce salt likit kullandım privacy Plus marka onları kullanırken güzeldi tadı ama sonrasında Vozol marka likit koydum ondan beridir de sadece duman ve kötü bir tat geliyor. Coil değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi var mı bir öneriniz?

Hocam tam olarak yaşadığım problem. Ben de yeni aldım. Önce salt likit kullandım privacy Plus marka. Onları kullanırken güzeldi tadı ama sonrasında Vozol marka likit koydum. Ondan beridir de sadece duman ve kötü bir tat geliyor. Coil değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi var mı bir öneriniz?

Yok daha almadım likit, şu anlık bilmiyorum arkadaşın aromasından koydum nikotinsiz sadece aroma ama yine de pek bir tat alamadım, galiba dandik makineyı kakaladılar bana adam iade de almıyor boşu boşuna o kadar para bayıldım keşke Vozol'dan devam etseydim, en azından hem sigarayı azalttırıyor hem de aroması mükemmel.

Yok daha almadım likit, şu anlık bilmiyorum arkadaşın aromasından koydum nikotinsiz sadece aroma ama yine de pek bir tat alamadım, galiba dandik makineyı kakaladılar bana adam iade de almıyor boşu boşuna o kadar para bayıldım keşke Vozol'dan devam etseydim, en azından hem sigarayı azalttırıyor hem de aroması mükemmel.
Coil değiştirmeme rağmen aynı kötü tat. Acaba komple bozdum mu cihazı anlamadım ki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı