Smok Novo 4 Mini'ye doldurulan Vozol marka likitten sonra aroma tadı gelmiyor

Hocam tam olarak yaşadığım problem. Ben de yeni aldım. Önce salt likit kullandım privacy Plus marka. Onları kullanırken güzeldi tadı ama sonrasında Vozol marka likit koydum. Ondan beridir de sadece duman ve kötü bir tat geliyor. Coil değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi var mı bir öneriniz?

Hocam tam olarak yaşadığım problem. Ben de yeni aldım önce salt likit kullandım privacy Plus marka onları kullanırken güzeldi tadı ama sonrasında Vozol marka likit koydum ondan beridir de sadece duman ve kötü bir tat geliyor. Coil değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi var mı bir öneriniz?

Yok daha almadım likit, şu anlık bilmiyorum arkadaşın aromasından koydum nikotinsiz sadece aroma ama yine de pek bir tat alamadım, galiba dandik makineyı kakaladılar bana adam iade de almıyor boşu boşuna o kadar para bayıldım keşke Vozol'dan devam etseydim, en azından hem sigarayı azalttırıyor hem de aroması mükemmel.

Coil değiştirmeme rağmen aynı kötü tat. Acaba komple bozdum mu cihazı anlamadım ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…